Названо дату випуску Оксфордської вакцини від коронавірусу, на яку очікує Україна

Коронавірус

Від 4 січня мільйони людей по всьому світу почнуть отримувати вакцину від COVID-19 британсько-шведської компанії AstraZeneca, яка співпрацє з Оксфордським університетом. 

Про це повідомляє The Telegraph.

Очікується, що незабаром відповідний препарат буде схвалений національним регулювальним органом з лікарських засобів Великої Британії, і впродовж перших двох тижнів розповсюдження цієї вакцини щеплення зроблять два мільйони охочих.

AstraZeneca надала британському регулятору повний пакет даних щодо своєї вакцини минулого тижня. Нагадаємо, що саме цей препарат, найімовірніше, отримає Україна. Такий прогноз зробили з урахуванням виробничих потужностей цього виробника та українських реалій.

Згідно з результатами клінічних випробувань, середня ефективність вакцини AstraZeneca сягає 70%. 

Як повідомлялося, український Кабінет міністрів планує запропонувати компаніям-розробникам вакцини від коронавірусу послуги з транспортування препаратів літаком “Мрія”. Це має пришвидшити отримання COVID-вакцини Україною.

Затверджений Міністерством охорони здоров'я план вакцинації від коронавірусу передбачає щеплення 23 млн українців. Для цього знадобиться 40 млн доз вакцини від коронавірусу. На це в державному бюджеті на 2021 рік закладено 2,6 млрд гривень. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *