"ІНГО" покриватиме ризик захворювання на COVID-19 у полісах медстрахування для всіх клиєнтів

Коронавірус

Страхова компанія “ІНГО” покриватиме захворювання, що є наслідком інфікування COVID-19, в полісах добровільного медичного страхування фізичних осіб.

АТ “СК “ІНГО” оновила програму медичного страхування фізичних осіб і за новими умовами покриватиме ризик захворювання на COVID-19 в полісах медичного страхування. Відтепер кожен бажаючий може включати до своєї страхової програми опцію лікування захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19.

Опції лікування COVID-19 доступні за аналогічним принципом конструктора та є додатковими до загальної програми-конструктора “Архітектор здоров’я”. Для лікування коронавірусу в амбулаторно-поліклінічних умовах можна обирати як розмір спеціальної страхової суми, так і клас клінік (в тому числі і приватних). В умовах стаціонару лікування можливе лише у встановлених державою медичних установах, що затверджено Стандартами медичної допомоги “Коронавірусна хвороба (COVID-19)” у редакції наказу Міністерства охорони здоров'я України від 17 вересня 2020 року №2122.

Вартість опції страхової програми залежить від обраного варіанту страхової суми та класу клінік і  коливається в межах від 810 грн до 6 250 грн на рік. Для сплати страхової премії передбачено розбивку платежу на дві або чотири частини.

У разі необхідності екстреної допомоги страхова компанія забезпечує організацію медичного сервісу протягом 15 хвилин (за наявності вільних бригад у клініках) та до 4-х годин у разі планової допомоги. В період пікових сезонних навантажень організація планової допомоги може бути збільшена до 5-6 годин з урахуванням пріоритетності.

Майже 70 тис осіб вже мають страхове покриття, що включають лікування від коронавірусу, в рамках корпоративних програм “ІНГО”, серед них понад 18 тис застраховані за окремим монопродуктом “Короназахист+”. Безпосередньо на лікування застрахованих від коронавірусу за 11 місяців 2020 року компанія сплатила майже 2 млн грн.

Для довідки:

АТ “Страхова компанія “ІНГО” має понад 25-річний досвід роботи на ринку. Від 2017 року основним акціонером компанії є українська бізнес-група DCH Олександра Ярославського. Компанія входить до переліку найбільших страхових організацій України за обсягом премій, величиною власних активів та сумами виплат страхових відшкодувань. Має 29 ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам. “ІНГО” є повним членом Моторного (транспортного) Страхового Бюро України (МТСБУ), членом Американської Торговельної Палати (АСС), Європейської Бізнес Асоціації (EBA) та Міжнародної Торгової Палати (ICC). 23.11.2020 рейтингове агентство “IBI-Рейтинг” підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг АТ СК “ІНГО” за національною рейтинговою шкалою на рівні uaАА, прогноз “у розвитку”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *