Європол попередив про шахраїв на тлі початку масової вакцинації від коронавірусу в ЄС

Коронавірус

Директорка Європолу Катрін де Болль попередила про активізацію шахраїв на тлі початку масової вакцинації від COVID-19 в країнах Європейського Союзу. 

Про це повідомляє HLN.

Зазначається, що в соціальних мережах вже з'явилися фейкові оголошення про продаж вакцини. За словами де Болль, жертви шахраїв ризикують отримати підробку препарату, або залишитися без відповіді після здійснення грошового переказу. 

“Якщо хтось стане жертвою такого шахрайства, це, звичайно, може мати серйозні наслідки для здоров'я”, – наголосила очільниця Європолу.

Вона наголосила на тому, що правоохоронці повинні бути напоготові до спроб поцупити вакцини від COVID-19. “Наприклад, під час першого локдауну банди наадали на транспорт із масками. Така ж небезпека існує для вакцин, – висловилася де Болль. – Між поліцейськими силами ЄС також узгоджена співпраця з метою захисту транспорту”.

Як повідомлялося, офіційно початок кампанії з вакцинації від коронавірусу в більшості країн ЄС запланований на 27 грудня. Однак, щонайменше три країни, зокрема Німеччина, Угорщина та Словаччина застосували затверджену нещодавно в вакцину BioNTech/Pfizer в суботу, 26 грудня. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *