Facebook буде попереджати про фейки щодо коронавірусу

Коронавірус

Facebook змінює підхід до роботи з користувачами, що зіткнулися з фейками на платформі. Тепер компанія буде відправляти повідомлення всім, хто лайкнув, прокоментував або поділився дезінформацією, яка була видалена за порушення умов соцмережі.

Про це повідомляє Fast Company.

Компанія буде відправляти користувачеві повідомлення наступного характеру: “Ми видалили пост, який вам сподобався, і в якому була помилкова, потенційно небезпечна інформація про COVID-19”. При натисканні на повідомлення користувачі потрапляють на спеціальну сторінку, де вони можуть побачити зображення поста з поясненням, чому він був видалений з Facebook.

Крім того, сторінка запропонує відмовитися від підписки на групу, яка розмістила неправдиву інформацію і рекомендуватиме “побачити факти” про COVID-19. Компанія переробила інтерфейс, щоб користувачі розуміли, яка саме інформація, з якою вони зіткнулися, була помилковою.

Нагадаємо, що через розслідування можливих порушень медійного гіганта Facebook Inc. антимонопольного законодавства, велика група американських штатів планує подати позов проти компанії. Відомо, що ініціатором процесу виступає штат Нью-Йорк, які ще будуть штати задіяні – не розголошується. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *