Українською вийде збірка оповідань "Паперовий звіринець та інші історії" Кена Лю

Книжки

В українському перекладі вийде збірка оповідань “Паперовий звіринець та інші історії” Кена Лю, повідомляє пресслужба видавництва Bookchef.

До збірки “Паперовий звіринець та інші історії” увійшло 15 коротких оповідань, написаних у кращих традиціях наукової фантастики і об'єднаних глибокими філософськими роздумами автора про життя, людину і Всесвіт.

Оригамі – мистецтво створення фігурок із паперу – зародилося в Стародавньому Китаї. Мати головного героя оповідання “Паперовий звіринець” володіла ним досконало і часто робила сину маленьких тварин із паперу. В дитинстві він їх дуже любив, аж поки не усвідомив, що він – інший. Американець із вузьким розрізом очей і іншим кольором шкіри.

Стіна у стосунках між мамою і сином ставала все вищою. Але одного дня він намагається прочитати лист вже покійної мами, написаний невідомою йому китайською мовою. І паперові звірі оживають.

Кен Лю – американський письменник-фантаст китайського походження, за фахом юрист і програміст. Лауреат числених премій в галузі фантастики, також відомий перекладами з китайської на англійську.

Один із найвідоміших авторів в американській літературі. Він є багаторазовим лауреатом премій Nebula, Hugo, World Fantasy, Sidewise та Science Fiction & Fantasy Translation, його ім’я згадувалося серед номінантів на премії Sturgeon та Locus. Його короткі оповідання “Паперовий звіринець” – перший в історії твір художньої літератури, який за один рік отримав перемогу у трьох престижних преміях Nebula, Hugo і World Fantasy Awards.

2015 року Кен Лю також переклав роман китайського фантаста Лю Цисіня “Проблема трьох тіл”, який став першим перекладним твором, що став переможцем премії Hugo.

Нагадаємо, оголошено короткий список премії Women’s Prize for Fiction 2020. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *