Компанія Blizzard змінить очільника у зв'язку зі скандалом через корпоративний сексизм

Кіберспорт

Після тривалого скандалу, пов'язаного зі звинуваченнями у корпоративному сексизмі, компанія Blizzard оголосила про зміну очільника. Співробітникам повідомили, що президент Джей Аллен Брек покине компанію, а новими співкерівниками стануть Дженніфер О'Ніл і Майк Ібарра.

Дженніфер раніше була виконавчою віцепрезиденткою з розвитку в Blizzard, вона займалася проєктами Diablo і Overwatch. Майкл – віцепрезидентом і генеральним менеджером із платформ і технологій у Blizzard, а також куратором Battle.net і служби розробки.

У прес-релізі, який опублікувала компанія, сказано, що обидва нових співкерівника – лідери із видатним характером і чесністю. Вони глибоко віддані тому, щоб у співробітників було робоче місце з найбільш надихаючою і гостинною атмосферою для творчого вдосконалення і дотримання найвищих стандартів розробки ігор.

У липні стало відомо, що державне агентство подало позов проти Activision Blizzard до Верховного суду Лос-Анджелеса. Після дворічного розслідування воно виявило докази дискримінації співробітників-жінок, а також те, що керівництво не вживає заходів щодо її запобігання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *