Ведуча Лєра Кудрявцева втратила третю дитину

Гламур

Російська телеведуча Лєра Кудрявцева розповіла про трагедію, яку їй довелося пережити.

Так, знаменитість поділилася, що 2018-го року, після народження донечки Марії, вона могла стати мамою втретє. Проте не судилося. Друга дитина Лєри з'явилася на світ у серпні 2018-го. А вже за декілька місяців Кудрявцева та її чоловік, хокеїст Ігор Макаров дізналися, що ведуча знову вагітна.

Знаменитість відчула, що з її організмом щось відбувається, пише StarHit.

“З'явилися болі в спині, живіт тягнуло. Подзвонила до свого гінеколога і поїхала до клініки. Вона мене оглянула і замовкла на п'ять хвилин. Я, зрозуміло, одразу ж подумала, що там щось погане. Я ж панікерша. А вона повідомила, що я вагітна, причому вже два місяці”, – розповіла Кудрявцева у коментарі Тіні Канделакі.

Лєра з чоловіком були шоковані, проте вирішили залишити малюка. Та, на жаль, зірці виносити дитину не вдалося. Знаменитість вважає, що причиною став її ослаблений після процедури ЕКЗ організм. Оскільки щоб завагітніти Марією, їй довелося пройти три процедури.

“Я дуже боялася робити ЕКЗ, і наслідки були серйозними. Дуже сильно порушився гормональний фон. Я раджу всім жінкам їхати за цією процедурою до Ізраїлю. Мої знайомі, які робили ЕКЗ там, вагітніли з набагато меншими наслідками для організму. Але я вирішила робити процедуру в Москві”, – поділилася Лєра.

Нагадаємо, що донька Лєри Кудрявцевої Марія з'явилася на світ у США, у престижній клініці Лос-Анджелеса Cedars-Sinai Medical Center. Свого часу тут народжували Мадонна, Вікторія Бекхем, Світлана Лобода та інші. Подейкують, що доба у цьому центрі коштує чотири тисячі доларів.

Для подружжя дівчинка перша спільна дитина. Зауважимо, що у Лєри Кудрявцевої також є 28-річний син Жан від першого шлюбу з барабанщиком “Ласкового мая” Сергієм Ленюком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *