У спецвипуску "Голосу країни" глядачі побачать виступи, які сколихнули Мережу

Гламур

У неділю, 19 квітня, на Великдень глядачі телеканалу “1+1” побачать спецвипуск “Голосу країни”.

Випуск складатиметься із найяскравіших виступів учасників за десять сезонів проекту, які сколихнули мережу YouTube та найбільше запам’ятались прихильникам.

Віра Кекелія, TAYANNA, Laud та багато інших яскравих учасників, а також виступи зірок, які приходили на сліпі прослуховування “Голосу країни”, чекатимуть на глядачів наступної неділі на Великдень.

Нагадаємо, минулої неділі на “Голосі країни” завершився етап “нокаутів”. Вже відомі імена учасників усіх команд, які продовжать боротьбу за перемогу у головній битві епохи. Цієї неділі за подальшу участь у вокальному шоу змагалися підопічні Тіни Кароль. За результатами епізоду до наступного етапу шоу пройшли: Ольга Мельник, Даніель Салем, Дар’я Полоротова та Ганна Трубецька.

Також двоє учасників з команди Тіни Кароль відтепер змагатимуться за перемогу вже у складі команд інших зіркових тренерів: ПТП з NK скористалися правом на “крадіжку” та забрали до своєї команди Віталія Окса, а MONATIK “врятував” Юрія Самовілова.

Зауважимо, що  “Голос країни” – це українська адаптація шоу формату The Voice. Україна стала третьою країною, яка транслює вокальне шоу після Нідерландів та США.

 За десять сезонів шоу команда проекту опрацювала понад 70 000 заявок, а учасниками головного вокального шоу, крім українців, ставали жителі майже всього світу. Сильні голоси та підготовку учасників “Голосу країни” високо оцінили також власники формату вокального шоу TheVoice. Так, виступи учасників ювілейного сезону Єрлана Байбазарова та Ліди Лі потрапили до переліку найяскравіших виступів 2020 року на YouTube серед адаптацій шоу у світі.

Дивіться “Голос країни-10” щонеділі о 21:00 на телеканалі “1+1”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *