TAYANNA розповіла про стосунки з братом, відомим співаком

Гламур

Популярна українська співачка TAYANNA розповіла, як ладнає з молодшим братом Мішею Марвіном, який став відомим співаком.

За словами зірки вона до 5 років почувалася принцесою, допоки не з’явився її молодший брат Михайло, а коли їй виповнилося 12, народилося ще двоє братів-близнюків.

Та якщо молодші брати обрали шлях кулінарії, Михайло як і Тетяна захопився музикою і наразі працює в іншій країни, тому і бачаться вони не часто.

Однак журналістам програми “Життя відомих людей” вдалося поспілкуватися з братом та сестрою у Києві.

Так за словами співачки в дитинстві вони часто сварилися, через те що Михайло був лінивим, проте Тетяна все одно завжди його захищала.

“Я навіть розбиралася з його друзями. Там у нас був сусід Максим і я йому кажу, ти до нього ще раз підійдеш, я тобі покажу своє “ушу”! Тобі капець буде! Хоча потім сама получала. Раз мені так в дихалку дали здачі, що я ледь не вмерла. Ну я захищала до останнього”, – пригадала зірка.

Міша постійно тягнувся за старшою сестрою. Але, першим почав займатися співом і зрештою без нього не обходився жоден концерт чи фестиваль у рідних Чернівцях.

“Я цим страшенно пишалася! А мені вже було тоді напевно років 13 і я тільки тоді почала займатися вокалом”, – зізналася співачка.

Тетяна завжди підтримувала молодшого брата.

“Я пам’ятаю, що я завжди ходила на концерти, ми навіть їздили разом на музичні конкурси. Ми ось були на чорноморських іграх”, – зауважила артистка.

Одне за одного горою вони й досі і всі всі падіння та злети завжди ділять на чотирьох.

“Це для мене така гордість. Я можу свою пісню не показати, але пісню Михайла я покажу. Для мене це, як мама яка радіє за своїх дітей, вони ж мені так само як діти”, – підсумувала зірка зірка.

Нагадаємо, не так давно Мішу Марвіна пограбували у потязі Москва-Одеса. При чому, аби все минуло тихо та спокійно, грабіжники заздалегідь підсипали йому у чай снодійне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *