"Припини істерику": Регіну Тодоренко неочікувано підтримав лікар Комаровський

Гламур

Відомий український педіатр Євген Комаровський не витримав цькування ведучої Регіни Тодоренко у Мережі та став на її захист.

У своєму Telegram-каналі лікар лишив чималий пост, у якому поділився, що не з розповідей знає про цькування хейтерів і що не раз опинявся на місці Регіни.

“Я дуже-дуже добре знаю, що це таке – інтернет-цькування. Знаю з власного досвіду, хоча не можу назвати цей досвід гірким. Я дорослий мужик, ідіотів і мерзотників бачив чимало, вибудував систему захисту від розумово відсталих долбодятлыв і миттєво відрізняю проплачених ботів від звичайних дурнів. Великі мережеві експерти регулярно вчать мене як правильно любити батьківщину, якою мовою говорити, кому можна і кому не можна читати лекції про здоров’я дітей. Тисячі “яжематерів” епізодично об’єднуються в агресивний натовп і з криками “що може знати Комаровський про грудне вигодовування, якщо у нього немає грудей” відстоюють своє право цілодобово годувати грудьми як мінімум до 3-х років, спати з дитиною, а не з чоловіком, народжувати, не виходячи з дому, парити ноги, жерти фуфломіціни, хворіти на кір і коклюш і т.д. Ще раз звертаю увагу: періодичне мережеве цькування – частина мого життя, я дуже добре розумію його природу, я можу лекції читати про те, хто в цьому винен і що треба робити. З урахуванням вищевикладеного, звичайно ж не можу не висловитися з приводу цькування Регіни Тодоренко”, – написав Комаровський.

Він додав, що знає Тодоренко особисто, а коментувати її вислови йому дозволяє той факт, що він “38 років працює дитячим лікарем, тому на сімейні розбірки, в тому числі і з застосуванням насильства, надивився в такому обсязі, що може дати фору багатьом сімейним психологам.

“Регіна – легка, світла, добра людина. Працьовитість, оптимізм, талант, удача – результат. Результат – предмет заздрості і зловтіхи. Унікальність багатьох інтерв’ю нерідко полягає в тому, що ставлять запитання, на які часто-густо не може бути однозначної відповіді – проблема повинна розглядатися з різних сторін, може мати різні варіанти вирішення. На докладні розбори як правило немає часу, тут же з’являються нові запитання… Як наслідок – завжди можна причепитися, звинуватити в поверховості, додумати те, чого і близько в голові не було … Було б бажання. Тодоренко не сказала нічого кримінального. Від слова взагалі”, – підкреслив лікар.

Комаровський зауважив, що особисто для нього найнеприємніше в цій ситуації – не реакція натовпу, а реакція “всіх цих гламурних видавництв і рекламодавців, які готові влитися в натовп, щоб боронь боже не позбутися доходів”.

“Ви уклали контракт і вам, за великим рахунком, на людину вже вибачте насрати, аби мережеві експерти були задоволені. І як все швидко вирішуєте! Досвід предків одразу видно! У роки репресій перед тим, як оголосити ворогом народу, насамперед з партії виключали – за кілька годин. Щоб твоя злочинна тінь не падала на велику партію Леніна-Сталіна!” – сказав Комаровський.Разом з тим лікар порадив наразі Регіні заспокоїтися і повірити у те, що нормальних та адекватних людей більше. Окрім того Комаровський запропонував Тодоренко співпрацю.

“Регіно! Припини істерити і виправдовуватися. Повір, нормальних і адекватних більше. Вони тихіше, але їх більше. Нормальні! Я розумію, як не хочеться виходити проти натовпу. Так озирніться по сторонах і зрозумійте: все навколо тому і відбувається так сумно і безнадійно, що всім керує агресивний натовп. Регіно! У всіх своїх проєктах можеш на мене розраховувати. Обіцяю інтерв’ю про способи боротьби з “мережевими експертами”. Тримайся, дівчинко. Хороших людей багато, це правда, але зараз ти можеш в цьому засумніватися. Але це правда”, – підсумував свою розповідь Комаровський.

Нагадаємо, днями Регіна Тодоренко опинилася в центрі скандалу після того, як разом зі своїм чоловіком Владом Топаловим дали онлайн-інтерв’ю, у якому торкнулися теми домашнього насильства. Тодоренко сказала: “А що ти зробила для того, щоб він тебе не бив? А що ти зробила для того, що він тебе вдарив?”. Фанатів неабияк обурила заява Регіни. Після цього ведучу позбавили звання “Жінка року”. Також із Регіною припинили співпрацю дві крупні фірми, де вона були обличчям рекламної компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *