Переможець "Голосу країни-10" Роман Сасанчин прокоментував свій тріумф на проєкті

Гламур

Співак Роман Сасанчин поділився емоціями після перемоги на ювілейному, 10-му сезоні проєкту “Голос країни-10”.

Як відомо, це вже друга перемога хлопця на “Голосі країни” і саме у команді Тіни Кароль. Вперше Роман тріумфував на дитячому “Голосі” і тепер повернувся знову, щоб перемогти. Як розповів Сасанчин у ранковому ефірі “Сніданку з 1+1”, він досі не може оговтатися від того, що з ним сталося.

“Стільки всього зі мною вчора відбулося, я до кінця не зрозумів. Був настільки шок, я був настільки радий підтримкою всіх моїх рідних, друзів і всіх, хто мене підтримав. Я дуже вдячний. Для мене це здійснення найзаповітнішої мрії”, – поділився Роман.

Артист також розповів, що першою з перемогою його привітала мама. “Звісно що мама. Я телефонував їй у перервах між виступами і для мене її підтримка була найважливіша”, – підтвердив хлопець.

Сасанчин поділився, чим планує зайнятися після перемоги на “Голосі країни”.

“Поставив собі мету не втратити таку можливість стати кимось особливим. Хочу розвинутися з авторськими піснями, хочу створити щось власне, типу як гурт і щоб люди, слухаючи мої пісні, знали, що їх співаю саме я, щоб вони мене знали як особистість”, – поділився Роман.

Зауважимо, що фінальний епізод шоу “Голос країни-10” став благодійним. Усі отримані кошти від голосування і продажу реклами під час випуску “Голосу” підуть на підтримку українських медиків. Сам же фінал проєкту відрізнився високою технологічністю. Під час ефіру ведучі Катерина Осадча та Юрій Горбунов з'являлися на екранах у вигляді голограм, а зіркові тренери стежили за перебігом подій з власних домівок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *