"Оскар-2021" оголосив нові правила у зв'язку з COVID-19

Гламур

Організатори головної кінопремії світу “Оскар” вирішили внести зміни в діючі правила через обмеження, пов'язані з пандемією коронавірусу.

Так, як йдеться у заяві американської академії кіномистецтв, вони тимчасово допустили до відбору номінантів на “Оскар” фільми, показ яких відбувався тільки онлайн.

“Фільми, показ яких раніше був запланований в кінотеатрах, але вихід яких спочатку відбувся на комерційній стрімінговой або VOD-платформі (відео за запитом – прим.ред.), зможуть претендувати на нагороду за кращий фільм, премії в основних і спеціальних номінаціях”, – йдеться в заяві академії.

Щоб взяти участь у відборі, фільм повинен бути розміщений на власному стрімінговом сайті Академії протягом 60 днів з дати його виходу.

Згідно з діючими правилами, номінантами на “Оскар” можуть стати лише картини, що перебували в прокаті в будь-якому комерційному кінотеатрі Лос-Анджелеса, штат Каліфорнія, протягом одного тижня календарного року, що передує врученню премії.

“Академія щиро вірить, що немає способу краще випробувати на собі магію кіно, ніж подивитися їх в кінотеатрі. Наша відданість цьому залишається незмінною. Проте, трагічна ситуація з пандемією коронавірусу змушує нас тимчасово внести виключення в правила нашої премії”, – заявили президент академії Девід Рубін і гендиректор Доун Хадсон.

Крім того, в правила були внесені і інші зміни – нагороди за кращий звук і кращий звуковий монтаж будуть об'єднані в “одну премію за кращі досягнення в області звуку”, а “Оскар” за кращу музику зможе отримати картина, що містить не менше 60% оригінального саундтрека.

Нагадаємо, 2020 року статуеткою “Оскар” був відзначений фільм корейского режисера Пон Чжун Хо “Паразити”, який потрапив до книги рекордів Гіннеса.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *