"Не в Києві": наречена Віктора Павліка розповіла, де відбудеться їхнє весілля

Гламур

Наречена українського співака Віктора Павліка, 25-річна Катерина Реп’яхова поділилася подробицями їхнього з артистом весілля.

Так, обраниця зірки зізналася, що заплановане на 10 червня свято вони скасовувати поки не планують. Окрім того, Реп’яхова розсекретила, де має відбутися урочиста подія і це не Київ. За словами Катерини, вона має вийти заміж за Віктора Павліка у рідному Дніпрі.

“Більшість моїх родичів живуть саме там. Ми подумали, що вони малоймовірно захочуть їхати до Києва, на відміну від друзів Віктора Франковича, які з різних міст – Львова, Трускавця, Рівне. По суті, їм не важливо, їхати до Києва або Дніпра”, – прокоментувала наречена співака, пише “КП” в Україні”.

Також Реп’яхова поділилася, що на своє весілля вона планує одягнути дві сукні, які підготувала дизайнерка Лідія Корж. “Сукні вона шила не на замовлення, але я сподіваюся, що ні у кого таких не буде. Принаймні до того, поки я не вийду заміж”, – прокоментувала кохана Павліка.

Катерина поділилася, що якщо через карантин їм таки доведеться перенести весілля на іншу дату, її вона розсекречувати тепер не стане.

“Спочатку я не хотіла повідомляти дату весілля, але її розсекретив Віктор Франкович в інтерв’ю Каті Осадчій. Хоча я просила його цього не робити. Мабуть Катя змогла його розколоти. Якщо весілля перенесемо, я проведу бесіду з Віктором Франковичем, щоб він нікому не розповів, коли вона відбудеться. Мені так хочеться”, – пояснила Катерина.

Нагадаємо, не так давно Катерина Реп’яхова розсекретила, яким буде весілля з Віктором Павліком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *