Настя Каменських показала ефективні вправи з підкачки рук і сідниць

Гламур

Українська співачка NK | Настя Каменських під час карантину не дає часу розслабитися фанам і активно мотивує їх займатися спортом навіть в домашніх умовах.

Так от виконавиця розробила сет окремих тренувань для YouTube. Цього разу зірка зняла воркаут із NK – серію 3-хвилинних відео з вправами на різні групи м’язів під музику: ноги і сідниці, прес, руки і плечі.

Ефективність тренування – в його простоті й універсальності, адже ніякого додаткового інвентарю не потрібно. І тренуватися можна в будь-який зручний час. Основне правило – кожен сет потрібно виконувати тричі, для максимального пропрацювання м’язів.

“Заняття спортом повинні приносити задоволення і не обов’язково займати багато часу – саме такими я розробила свої відеотренування. Цими вправами ви зробите свої руки міцними і жіночними, прес – підтягнутим, а “Кім” – пружною. Обов’язково виконуйте щонайменше три підходи тренування, щоб домогтися результату. Любіть себе і своє тіло! Дбайте про нього і робіть його сильніше разом зі мною! Вам все вдасться”, – зазначила NK.

Відеотренування на руки і плечі

Відеотренування на прес

Відетреніровка на сідниці і ноги

Нагадаємо, не так давно Настя Каменських розповіла, що їсть, аби бути худою і поділилася рецептами обідів. Артистка їсть п’ять разів на день.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *