Михайло Єфремов бив своїх жінок та підсаджував на алкоголь – ексколеги актора

Гламур

Російський актор Михайло Єфремов, який перебуває на домашньому арешті і чекає вирок суду щодо смертельної ДТП, яку влаштував, ніколи не був зразковим чоловіком.

Не надто приємні подробиці особистого життя артиста розкрили його ексколеги. Подейкують, що навіть перебуваючи на домашньому арешті з п’ятою дружиною Софією Кругликовою, Єфремов просив дозволити молодій акторці Дарині Білоусовій провідувати його, як “близькій людині”. Насправді ж в оточенні артиста стверджують, що Білоусова – тривалий час є його коханкою, пише kp.ru

Колишня завліт МХТ Чехова Тетяна Бронзова розповіла, що у коханках Єфремова хто тільки не був – і акторки, і працівниці театру:

А от режисер Валерій Сергєєв поділився, що Єфремов не лише зраджував, а й бив своїх жінок.

Окрім того режисер поділився, що Єфремов підсаджував своїх обраниць на алкоголь, так, приміром, він вчинив з четвертою дружиною Ксенією Качаліною і вона так і не впоралася з згубною звичкою. Своєю чергою Качаліна, за словами Сергєєва, підсадила Єфремова на наркотики.

Нагадаємо, що після смертельної ДТП, яку Михайло Єфремов влаштував 8 червня у центрі Москви і в результаті якої загинув чоловік, актора помістили під домашній арешт до 9 серпня.

За той час, що артист перебуває вдома, йому декілька разів ставало зле і неодноразово викликали швидку.

За словами адвоката Єфремова Ельмана Пашаєва, його підзахисний дуже переживає через те, що накоїв, і хотів одразу потрапити до СІЗО. Адвокат додав, що актор не їсть, не спить і його дуже мучить совість.

Пашаєв також розповів, що у той фатальний день змусило Єфремова у п’яному стані сісти за кермо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *