"Мультяшний" Дан Балан опинився у Тіни Кароль вдома

Гламур

Сьогодні на каналі “1+1” відбувається грандіозний суперфінал ювілейного сезону проєкту “Голос країни-10”, де вже за кілька годин стане відомо ім'я переможця шоу.

Як відомо, через карантин організатори проєкту мінімізували будь-яке живе спілкування між членами команди. Ведучі перебували у ізоляції й з’являлися на сцені як голограми, учасники по одному виступали, а тренери взагалі – перебували по домівках.

Однак режисери проєкту за допомогою високотехнологічних діджитал-технологій вирішили показати, що Дан Балан навіть на відстані не може без Тіни.

Так, в одному з епізодів, коли Тіна коментувала виступ Назара Яцишина із команди Балана, поруч з нею з'явився мультяшний дракула, який уособлював образ Дана.

Співачка навіть звернулася до нього зі словами, щоб він почекав, оскільки прем'єра їхньої нової спільної пісні буде пізніше.

“Дане, потім, наш дует потім, не лізь”, – сказала Тіна Дракулі.

Примітно, що сам Дан навколо якого літали мультяшні кажани не одразу зрозумів що саме його образ з'явився у Тіни вдома.

“Я не зрозумів фішку з лялькою. Що там з лялькою, що там було. Це хто? Це моя лялька? Це я? Нічого собі продюсери. Оце замутили”, – заявив Балан.

Тіна в свою чергу залишила його питання без відповіді пославши лише йому повітряний поцілунок.

Нагадаємо, суперфінал відбуватиметься на оновленими правилами у два етапи. Так, у першому виступлять усі 20 учасників, які виконають нову пісню. За результатом глядацького голосування до другого етапу пройде по одному вокалісту з кожної команди.

Четверо суперфіналістів знову виконають свою конкурсну композицію. Серед них глядачі і оберуть переможця. Тріумфатор стане власником квартири у Києві. А як триває заключний ефір шоу, ви можете спостерігати в текстовій онлайн-трансляції. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *