Меган ображена на королівську родину, бо вона не захистила її під час вагітності – ЗМІ

Гламур

Дружина принца Гаррі Меган продовжує судитися з британськими таблоїдами, які оприлюднили її листа батьку Томасу Марклу 2018-го року.

У нових документах, які опинилися в розпорядженні DailyMail, йдеться, що Меган ображена на королівську родину, бо та не захистила її навіть під час вагітності. Меган має на увазі той факт, що її ніяк не захистили від нападів преси, а також заборонили їй та її друзям коментувати ті чутки та неправдиві звинувачення, які ширилися жовтою пресою.

Читайте також: Принц Гаррі та Меган планували вийти з королівської сім'ї ще до весілля – ЗМІ

Та разом з тим відомо, що у період з'ясовування стосунків між Меган та її батьком, п'ятеро друзів герцогині Сассекської виступили, аби підтримати її. Дружина принца Гаррі запевнила, що не просила про це і не знала, що її близькі збираються таке зробити.

І лише після цього Томас Маркл вирішив оприлюднити особистий лист доньки до нього. Разом з тим Меган стверджує, що написала листа, аби зупинити “маніпулювання” батьком з боку преси, а не як “спробу примирення”.

Окрім того, Меган вважає, що її весілля з Гаррі 2018-го року принесло чималий прибуток Великий Британії. А саме йдеться про суму в мільярд фунтів стерлінгів, яку вдалося отримати з допитливих туристів. Мовляв, ця сума значно перевищує ту, яку витратили платники податків на весілля пари. Також герцогиня додала, що значну суму на їхнє пишне весілля з Гаррі дав його батько, принц Чарльз.

Нагадаємо, на початку січня 2020 року королівська родина заявила про бажання жити на дві країни – Британію і  Канаду у заяві про вихід їх із королівської родини. Королева Єлизавета ІІ все ж таки підтримала рішення подружжя відмовитися від королівських привілеїв і повідомила про “перехідний період” у цьому процесі.

Від 1 квітня подружжя вже не вважається членом королівської родини. Як стало відомо, дата 31 березня вибрана не випадково, адже саме останній день цього місяця знаменує кінець фінансового року.

Також зазначимо, що у листопаді 2019-го Меган подала позов проти найвідоміших британських таблоїдів. У заяві Меган звинуватила національну газету і видавця в публікації “неправдоподібних” історій в спробі представити її в “негативному” образі.

А у жовтні 2019-го принц Гаррі подав до суду на видання за публікацію приватного листа герцогині Сассекської, адресованого її батькові. Таблоїд порушив конфіденційність та авторські права королівської сім'ї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *