"Маємо 3 або 4 різних сценарія": Алекс Родрігес розповів про підготовку до весілля з Джей Ло

Гламур

Наречений популярної співачки Дженніфер Лопес бейсболіст Алекс Родрігес розповів про підготовку до весілля з Дженніфер Лопес в умовах карантину.

Так, як раніше повідомлялося у ЗМІ церемонія одруження пари мала відбутись у Італії влітку цього року, але з відомих причин була перенесена на невизначений термін.

А наразі сам наречений у онлайн-інтерв'ю Джиммі Феллону прокоментував, як наразі іде підготовка до такої радісної та довгоочікуваної події.

“Зараз нам потрібно плисти за течією. Все дуже нестійке. Ми просто поставили все на паузу. Подивимося, куди нас приведе життя. Ми хочемо бути впевненими і в першу чергу думаємо про безпеку. Потрібно переконатися, що всі наші діти в порядку”, – заявив Родрігес.

Однак за словами Алекса, їхні представники продовжують старанно працювати, визначаючи нові непередбачені обставини для всього, зокрема і для весілля.

“Ми зустрічалися з організаторами в Zoom і міркували, як можуть розвиватися події протягом наступних 12 місяців. У нас є вже 3 або 4 різних сценарія. Світ змінюється з неймовірною швидкістю. Зазвичай, коли ти плануєш рік – в плані робочого розкладу або фінансових витрат, останнє, про що ти думаєш – що все може впасти і намертво зупинитися, як, наприклад, зараз. Так що нам доводиться бути готовими до змін, дуже активними і діяти відповідно до обставин. Але в той же час, думаю, найважливішим завданням кожного з нас зараз є самодисципліна та ізоляція”, – зазначив спортсмен.

Нагадаємо, не так давно Дженніфер Лопес пояснювала, чого не дуже поспішала виходити заміж за Алекса Родрігеса, який освідчився їй більше року тому. За словами артистки причиною того, що вона не поспішає виходити заміж стало те, що вона не хоче, щоб все було поспіхом, як усі минулі рази.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *