"Голос країни-10": таксист з Казахстану приголомшив потужним виступом на підлозі вдома

Гламур

Сьогодні під час суперфіналу проєкту “Голос країни-10” за перемогу у шоу боряться одразу 20 учасників по п'ятеро із кожної команди.

Так, щойно своїм виступом приголомшив учасник команди ПТП та NK Єрлан Баібазаров, який працює таксистом у Казахстані.

Через карантин та закриті кордони музикант не зміг потрапити на сцену шоу у фіналі тому заспівав з дому, просто сидячи на підлозі.

Харизматичний Єрлан немовірно емоційно виконав пісню Кріса Айзека Wicked Game та викликав справжній фурор.

Тренери дуже високо оцінили домашній виступ артиста.

“Це приголомшливий виступ. Моя думка про тебе не змінилася. Ти щирий музикант выд голови до п'ят і я щиро сподіваюся, що після карантину ти багато чого напишеш нового, приголомшливий альбом і ми побачимось у тебе на концерті, тому що я буду одним із тих, хто буде в перших рядах”, – зауважив MONATIK.

ПТП і NK також були у захваті від витсупу свого підопічного.

“Ти перебуваєш дуже далеко, а таке відчуття, що ти був поруч і передав всю енергію…Ти зробив крок до своєї мрії і я точно знаю, що ти змотивував багато багато людей зробити свій крок до своєї мрії”,- зазначила NK, яку підтримав і Потап додавши, що Єрлан дуже добрий і гостинний.

Однак чи стане Єрлан дійсно переможцем ювілейного сезону шоу стане відомо вже зовсім скоро. Оскільки вже сьогодні стане відомо хто отримає почесне звання “Голосу країни-10”. А як триває заключний ефір шоу, ви можете спостерігати в текстовій онлайн-трансляції. 

Нагадаємо, що цьогоріч переможця обиратимуть лише за глядацьким голосуванням, всі кошти з якого підуть на підтримку українських медиків, які рятують життя хворих на COVID-19. Для них придбають захисні костюми, респіратори та інше устаткування, якого зараз так не вистачає для захисту здоров'я лікарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *