"Голос країни-10": останній романтик Даніель Салем проникливо переспівав хіт MACHETE

Гламур

Сьогодні на каналі “1+1” відбувається суперфінал вокального шоу “Голос країни-10”, де за перемогу борються одразу 20 учасників.

Так, підопічний Тіни Кароль Даніель Салем, який прийшов на проєкт заради своєї доньки, у боротьбу вступив з романтичною піснею “Нежность” відомого гурту MACHETE.

Свій проникливий виступ артист присвятив усім романтичним чоловікам, які хочуть обійняти своїх коханих.

І Данієлю вдалося розчулити як глядачів так і тренерів проекту своєю піснею.

“Я великий шанувальник віршованих монологів в піснях, які розривають душу. Це окремий вид мистецтва, який потрібно щиро проживати і підносити. Сьогодні я захоплююся вашим виступом. Дуже сильно. Я взагалі вважаю вас людиною з такою шаленою силою думки. От все що ви собі надумаєте у вас і відбувається. Я бажаю вам, щоб все збувалося. Дякую за ту ніжність, що ви нам сьогодні подарували” – прокоментував виступ Даніеля MONATIK.

“У мене мурахи по тілу. Ти є голос сімейних цінностей. Це і є коли людина співає світоглядом. Це і є світогляд. Це і є окремий жанр мистецтва на сцені, виконавця на сцені. Дякую, ти зробив це неперевершено”, – зауважила тренерка Салема Тіна Кароль.

Нагадаємо, у сьогоднішньому ефірі всі отримані кошти від голосування і продажу реклами під час випуску підуть на підтримку українських медиків, які рятують життя хворих на COVID-19. Для них придбають захисні костюми, респіратори та інше обладнання, якого зараз так не вистачає для захисту здоров'я лікарів.

А як відбувається фінальний ефір шоу, можна поспостерігати у текстовій онлайн-трансляції шоу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *