"Голос країни-10": мама Дана Балана запалила сцену проєкту весільною піснею

Гламур

Наприкінці заключного епізоду етапів “нокаути” на головній вокальній сцені країни, глядачі побачили запальний виступ мами зіркового тренера проєкту Дана Балана – Людмили.

Відома у Румунії телеведуча та співачка зробила сюрприз для сина та вирішила підтримати його на шоу.

Людмила заспівала свою пісню після якої зауважила, що всім частіше потрібно обійматися.

“Я думаю, що кожному з нас, хто хоче бути щасливим треба обніматися хоча б 20 разів на день мінімум по 20 секунд”, – зауважила Людмила зі сцена після чого почала всіх обіймати.

Також вона повідомила, що отримала повідомлення від фанклубу Дана зі словами подяки за сина, чим неабияк його збентежила.

Ведучі шоу не упустили можливості поспілкуватися з Людмилою і запитали у неї чи вірить вона у хімію та кохання між сином та Тіною Кароль.

“У нас з Даном смаки однакові. Наприклад, мені дуже подобається коаліція, яку він створив з Тіною цього сезону. Я не знаю, що буде далі, але знаю, що Дан завжди слухає своє серце. Проте на всяк випадок я приготувала весільну пісню”, – зауважила Людмила та заспівала українську народну пісню “Горіла сосна, палала”.

Під час виконання композиції на сцені з Людмилою танцювали усі тренери, а також ведучі шоу – Катерина Осадча та Юрій Горбунов.

Тіна Кароль своєю чергою неочікувала такого перфомансу від Людмили і дуже соромилася.

Нагадаємо, у зв’язку з введенням та продовженням карантину через COVID-19 було внесено зміни до графіку трансляції вокального шоу “Голос країни”, а прямі ефіри перенесли. Також стало відомо, як саме глядачі зможуть використати придбаний квиток на прямі ефіри або генеральні репетиції прямих ефірів. Організатори шоу рекомендують використати його, відвідавши будь-яке інше шоу телеканалу “1+1”, знімання якого відбудуться після завершення карантину. Також глядачі зможуть повернути квитки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *