"Голос країни-10": харизматичний Даніель Салем розчулив виконанням хіта гурту 5NIZZA

Гламур

Щойно під час нокаутів шоу “Голосу країни-10” на сцені виступив зірка “Танців з зірками” та ведучий програми “Одруження наосліп” Даніель Салем.

За словами артиста на проєкт він прийшов заради доньки.

“Я приклад для своєї донечки, тому рівень відповідальності зростає. Треба вчити своїх дітей, що ніколи не пізно боротися, немає нічого неможливого”, – зізнався Даніель перед виходом на сцену.

Найхаризматичніший підопічний Тіни Кароль останнім з учасників її команди вийшов на сцену та чуттєво виконав хіт гурту 5NIZZA “Я – солдат”.

Виконання пісні розчулило тренерів шоу, які відзначили, що у Тіни Кароль найсильніша команда.

“Ви харизмат неймовірний просто. Я розумію, як важко Тіні. Це найсильніша команда”, – зауважив MONATIK.

Однак ПТП та NK заявили, що не бачать його у прямих ефірах.

“Ми не проти тебе, але ми за них”, – заявило подружжя, маючи на увазі тих учасників, які вже сиділи на стільцях.

Дан Балан своєю чергою навпаки відзначив, що саме Даніель має боротися за перемогу у прямих ефірах.

“Я не згоден. Цей конкурс за ефект. Ось він вийшов, почав співати і коли публіка пожвавилася, аплодувала, резонувала – це важливіше будь-якого голосу”, – зауважив артист.

Після виступу Даніеля його тренерка Тіна Кароль довго вагалася, оскільки на останньому стільці перебував яскравий Артем Семенов, який також претендував на участь у чвертьфіналі шоу.

“Є речі такі. Сказане – недомовлене. Є що сказати – більш не знаю, що додати. І це все в мені зараз бореться. “Голос” – це такий незвичний формат міксу – голосу та перфомансу. Салем іде далі, Артеме вибач. Я не хочу Артему зробити гірше номер, ніж сьогоднішній”, – заявила Кароль.

Зрештою Даніель посів четвертий стілець і пройшов у прямі ефіри.

Нагадаємо, у зв’язку з продовженням карантину через COVID-19 на телеканалі “1+1” ухвалене рішення внести зміни до графіку трансляції вокального шоу “Голос країни-10”. Так, прямі ефіри ювілейного сезону шоу, які були заплановані на 5,12 та 19 квітня, переносяться та відбудуться без глядачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *