Ештон Кутчер та Міла Куніс випустили "Карантинне вино" задля допомоги з COVID-19

Гламур

Подружжя голлівудських зірок Міли Куніс та Ештона Кутчера вирішило досить оригінально долучитися до допомоги з боротьбою проти короновірусу.

У ролику, яким поділився актор на своїй сторінці в Instagram, пара оголосила, що почала співпрацювати з виноробнею Battle Creek Vineyards та  представила результат спільної роботи.

У відеозверненні Міла та Ештон представили “Карантинне вино”, вся виручка від продажу якого буде перераховано організаціям, які беруть участь в боротьбі з коронавірусом.У відео Кутчер повідомив, що ідея створення такої ініціативи виникла у Міли, в той час як Куніс заявила, що всеж таки ідея була спільною. 

Також подружжя продемонструвало білу етикетку нопою, лише зі словом “Карантин” та висловом “П’ю за …”

За словами пари такий дизайн вони стврили спеціально, щоб кожен покупець заповнив його на свій розсуд. У ролику, вони наголосили, що вони п’ють за всіх тих, хто купить за 25 доларів це Піно-нуар і тим самим зробить внесок у спільну добру справу.

Подружжя також додало, що обрало чотири благодійні організації, куди віддаватимуть зароблені гроші. 

Шанувальники із захватом сприйняли таку ініціативу від зіркової пари.

“О, я замовляю”, “Це крута ідея”, “Ви друзі, такі прекрасні”, – писали у коментарях підписники актора.

Нагадаємо, що окрім Міли Куніс та Ештона Катчера до бортьби з пандемією долучилися і відомі світові музиканти. Наприклад, багато хто з артистів взяли участь у благодійному восьмигодинному онлайн-концерті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *