Джонні Депп має намір оскаржити вирок суду у справі про наклеп

Гламур

Відомий голлівудський актор Джонні Депп має намір оскаржити рішення суду у справі про наклеп проти видання The Sun.

Так, якщо інформацію про видалення фільмів з Джонні зі стримінгового сервісу Netflix офіційно не підтвердили, то новина про повторний перегляд позову актора є офіційною.

Як йдеться у виданні The Guardian, адвокати Деппа назвали суд нечесним і попросили почати заново. На думку актора, суддя не взяв до уваги всі докази, був необ'єктивний і не зміг чітко пояснити, чому прийняв сторону The Sun.

Оскільки після програшу у суді Деппу було заборонено оскаржувати вирок, то його юристи звернулися до Апеляційного суду з проханням призначити повторний розгляд позову. У поданних документах  Депп наголошує, що ухвалене рішення є “абсолютно неправильним” і “явно небезпечним”.

Зауважимо, що поки невідомо, чи переглядаме повторно суд позов Деппа проти таблоїда, однак вже зовсім скоро Джонні Деппа чекає інший суд вже з самою Ембер Герд.

Нагадаємо, на початку листопада суд визнав, що опублікована 2018 року стаття у виданні The Sun, в якій Деппа назвали домашнім тираном, вставши на бік Ембер Херд, є правдивою і актор дійсно піднімав руку на колишню дружину під час їхніх стосунків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *