Донька Брюса Вілліса пояснила, чому він проводить карантин з ексдружиною Демі Мур

Гламур

Голлівудський актор Брюс Вілліс протягом усього карантину перебуває у самоізоляції разом зі своєю ексдружиною, акторкою Демі Мур та їхніми дітьми.

І цей факт сильно хвилює прихильників колишнього подружжя, оскільки їх дивує, чому зірка “Міцного горішка” не поруч зі своєю теперішньою дружиною Еммою Хемінг.

Роз’яснити ситуацію вирішила донька Брюса та Демі, 28-річна Скаут. В одному зі своїх подкастів вона поділилася, що нинішня дружина її батька мала до них приєднатися.

“Моя мачуха повинна була приїхати до нас з моїми сестрами, але моя молодша сестра знайшла в парку голку, якою проткнула свою ногу. Так що моїй мачусі довелося залишитися в Лос-Анджелесі і дочекатися результатів аналізів, щоб відвезти її до лікаря, а мій батько приїхав сюди. В результаті мачуха залишилася з дочками там”, – прокоментувала Скаут.

Дівчина також зізналася, що провести час разом з батьками у тому будинку, де вона з сестрами виросла, було дуже забавно.

“Це було дійсно забавно, коли обоє моїх батьків були в будинку, в якому вони нас виростили. Це було дуже мило. Вони обидва такі занудні, чарівні, батьки з 90-х років в маленькому містечку, в якому вони вирішили ростити дітей і не переїжджати до Лос-Анджелеса. Це було досить мило. Було здорово отримати можливість провести так багато часу разом”, – поділилася Скаут.

Нагадаємо, що Демі Мур та Брюс Вілліс були одружені протягом 13 років. У цьому шлюбі у них народилося троє дітей – доньки Румер, Скаут і Таллула. Подружжя розлучилося 2000 року, проте відтоді залишилося у гарних стосунках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *