До Тома Генкса звернувся 8-річний хлопчик Корона, якого зацькували у школі

Гламур

Голлівудський актор Том Генкс отримав неочікуваного листа від хлопчика, якого звуть Корона, йдеться у “Сніданку з 1+1”.

Відчайдух зізнався, листа від руки написав, бо вже не сила було терпіти знущання однокласників. З початку пандемії коронавірусу 8-річного австралійця на ім'я Корона де Врієс почали дражнити однолітки.

Коли хлопцю увірвався терпець, він написав до Генкса з проханням про підтримку. Той у свою чергу був настільки зворушений цим посланням, що без вагань відповів. Том Генкс, який нещодавно з дружиною перехворіли на коронавірус, написав, що ніколи не зустрічав людей із таким ім’ям. Але саме воно робить хлопця особливим.

Генкс порівняв його з кільцем світла навколо сонця. Такою собі сонячною короною. А на додачу подарував хлопцеві власну старинну друкарську машинку фірми “Корона”. І попросив, аби наступного листа малий австралієць надрукував йому вже на машинці.

Нагадаємо, місяць тому Том Генкс і його дружина Ріта Вілсон повідомили, що заразилися COVID-19. Підхопило подружжя коронавірус в Австралії, куди вони приїхали працювати над фільмом про Елвіса Преслі. Вже за тиждень після госпіталізації пара виписалася з лікарні. Подружжя повернулося до свого будинку в Австралії після перебування в ізоляції в лікарні Квінсленда. Зі свого боку, Том Генкс поділився з шанувальниками, як наразі почувається після зараження коронавірусом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *