До Мережі потрапила особиста переписка Гаррі з батьком Меган

Гламур

У Мережі оприлюднили особисте листування між принцом Гаррі та Меган з батьком герцогині Сассекської.

Як відомо, подружжя судиться з виданням Mail on Sunday і його видавцем Associated Newspapers, які порушили авторські права та конфіденційність королівської сім’ї за публікацію приватного листа герцогині Сассекської Меган, адресованого її батькові.

Тепер адвокати Меган надали суду повну версію розмови герцогині Сассекської та її чоловіка з батьком, без вирваних з контексту виразів таблоїдами. Зокрема, Гаррі дуже просить батька дружини взяти слухавку, проте відповіді не отримав.

“Том, знову Гаррі! Дуже потрібно з вами поговорити. Вам не потрібно вибачатися, ми розуміємо обставини, але розголос тільки погіршить ситуацію. Якщо ви любите Мег і хочете все виправити, прошу, зателефонуйте мені. Тому що є два інших варіанти, які не включають в себе ваше спілкування з пресою, що стала ініціатором цієї ситуації. Будь ласка, зателефонуйте мені, щоб я зміг все пояснити. Ми з Мег не сердимося, нам просто потрібно з вами поговорити. Дякую. Повірте, бесіди з пресою обернуться проблемами. Тільки ми можемо вам допомогти, що ми і намагалися зробити від першого дня”

Також у документах є лист Меган, який вона відправила батькові за чотири дні до весілля. Як відомо, тоді Томас потрапив до лікарні.

“Я намагалася зв’язатися з тобою всі вихідні, але ти не відповідаєш на повідомлення і не береш слухавку … Я дуже турбуюся про твоє здоров’я і твою безпеку, я зробила все, щоб тебе захистити, але не знаю, що ще зробити, якщо ти не відповідаєш. Тобі потрібна допомога? Чи потрібно нам ще раз відправити до тебе охорону? Мені дуже сумно чути, що ти в лікарні, але мені так потрібно з тобою зв’язатися … В якій лікарні ти перебуваєш?”

Батько так і не погодився на пропозицію Меган, проте герцогиня все одно надала Томасу охорону. Після того, подружжя більше не намагалося вийти на зв’язок з Томасом, хоча у день весілля на телефоні Меган був пропущений виклик від батька.

Тоді ж Томас Маркл і почав видавати пресі особисті подробиці про свою доньку і скаржитися журналістам на Меган та Гаррі.

Нагадаємо, що у Меган та її батька Томас дуже важкі стосунки. Рік тому тато Меган оприлюднив у ЗМІ особистого листа від дочки, в якому та просить його зупинитися та не спілкуватися з пресою. Потім батько Меган Маркл оприлюднив її фото у 16 років, де вона зображена в самому лише трико. У січні побачив світ документальний фільм з Томасом Марклом, у якому той поділився архівними знімками доньки та відверто розповів про стосунки з нею після її весілля.

Зокрема, Томас Маркл обурений тим, що після одруження з принцом донька не підтримує його фінансово. Адже, за його словами, він платив за освіту своєї дочки, а потім продав свої акції, щоб дати їй 15 000 фунтів на її перше весілля, яке відбулося 2011 року. Втім, Меган більше не надсилає йому грошей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *