Дмитро Комаров зупинив пасажирський літак посеред злітно-посадкової смуги

Гламур

Ведучий програми “Світ навиворіт” Дмитро Комаров продовжує ділитися закадровим моментами зі знімань програми на своєму особистому YouTube-каналі.

Цього разу телемандрівник розповів, як одного разу йому довелося зупинити пасажирський літак просто на злітно-посадковій смузі. Історія трапилася в індонезійській провінції Папуа, коли команда поверталася з племені колишніх людожерів короваї і на човнах дісталася до найближчого аеропорту, здатного приймати великі літаки.

“З джунглів ми повернулися до маленького містечка, звідки раз на тиждень літають літаки. Пливли туди декілька днів на човні. Зв'язку немає жодного, ми не знаємо розкладу рейсів і готові були чекати вильоту тиждень. І тут бачимо, що стоїть літак на смузі. Запитуємо через перекладача: “На Джаяпуру?” (Столиця провінції Папуа). Нам кажуть: “Так, відлітає за декілька годин”. Ми зраділи, одразу ж придбали квитки”, – почав розповідь Комаров.

Ведучий поділився, що оскільки вони місяць нормально не їли, а літак мав бути лише за декілька годин, тож група вирішила перекусити.

“Накинулися на курку з рисом, яку купили у бабусі поруч з аеропортом, вперше за місяць випили кави, і раптом я чую, як заробили гвинти. Кажу гіду: “Давай запитаємо, а раптом наш літак”. Ми розплачуємося з бабусею, заходимо до аеропорту і бачимо, що літак вже рухається смугою. І тут з'ясовується, що хтось щось не зрозумів, і наш літак уже летить. Кричу перекладачеві: “Куди?” Нам показують на дірку в стіні, через яку відправляють багаж. Ми кидаємося туди і починаємо бігти по смузі. Біжу через газони просто в бік літака і розмахую руками. І бачу, як пілот повертається в мою сторону. Він мене побачив. Цю мить я не забуду ніколи. Сталося диво: літак зупиняється. Ззаду випадає трап, і стюардеса махає: “Сюди!”. Ми сідаємо в літак просто посеред злітно-посадкової смуги і починаємо сміятися”, – згадав Дмитро.

Також Дмитро поділився спогадами про те, як дружина Олександра Кучеренко приїжджала до нього на знімання програми:

“Я намагаюся підлаштувати експедиції так, щоб частіше бачитися з Сашею. Наприклад, я покликав Сашу до Гонконга, коли у нас були знімання там. Вона прилетіла на 5 або 6 днів. Ми робили перерву у зніманнях всього на два дні, а в інші дні Саша просто чекала мене з роботи, тільки не вдома, а в готелі. Ми встигли прогулятися, подивитися це приголомшливе місто і пам'ятки, з'їздили до великого Будди”.

Про те, як склалася доля героїв програми “Світ навиворіт”, про люблені міста телеведучого, а також закадрові моменти знімань дивіться на особистому YouTube-каналі Дмитра Комарова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *