Чоловік Регіни Тодоренко емоційно відреагував на скандал навколо неї

Гламур

Скандал навколо співачки Регіни Тодоренко не вщухає й досі.

На захист дружини, на яку після її висловлювання про домашнє насильство накинулися юзери, став чоловік, музикант Влад Топалов. У фотоблогу артист залишив емоційний пост, у якому заявив, що завжди буде на боці своєї родини, навіть якщо вона буде не права.

“Я нікому не дозволю ображати і принижувати свою родину. Я завжди буду на вашому боці! Не важливо, маєте рацію ви чи ні… Ми можемо помилятися, але я завжди буду за вас горою! А вдома з усім розберемося. А вам, великі уми сучасності, оратори, генії, винахідники, вчені, професори, лінгвісти, академіки, які створюють кожен день стільки нового і сидять вдома на диванах, я скажу тільки одне. Якщо вам є що сказати – говоріть вже мені. Залиште тендітну дівчинку у спокої. Вона досить настраждалася і наридалась за добу. Весь час забуваю, що всі тут святі”, – написав у Instagram Топалов.Проте й цей допис Влада не заспокоїв людей. “Вам самому не гидко від усього цього? Іноді напевно варто просто замовкнути і помовчати декілька днів”, “А як щодо тих тендітних дівчаток, які ридають після заяви вашої тендітної дівчинки, яка для них приклад, і вважають себе винними в побоях”.

Нагадаємо, що днями Регіна Тодоренко потрапила у гучний скандал. Так, під час інтерв’ю артистка висловила думку щодо домашнього насильства і її висловлювання дуже зачіпили людей. Регіна сказала таке: “Потрібно бути настільки психологічно хворою людиною, щоб взяти камеру і сказати: “Боже, мій чоловік мене б’є!” Ти чого? У тебе є мізки взагалі? Напевно, настає якийсь критичний момент, щоб ось таке сказати. А чому він тебе б’є? Ти не замислювалася? А що ти зробила для того, щоб він тебе не бив? А що ти зробила для того, що він тебе вдарив?”. Ці думки і викликали шквал негативу у прихильників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *