Брітні Спірс напередодні Різдва провела час зі своїми синами – ЗМІ

Гламур

Популярна американська співачка Брітні Спірс нарешті зустрілася зі своїми синами, які перебувають під опікою батька Кевіна Федерлайна.

Хоч зірці і не вдалося провести Різдво з 15-річним Шоном і 14-річним Джейденом, вона провела з ними час на початку цього тижня, повідомляють інсайдери видання TMZ.

Зазанчається, що одразу після нетривалої зустрічі з матірю хлопчики повернулися додому, де разом з батьком відсвяткували і святвечір, і Різдво, на відмину від минулого року, коли хлопчики практично всі різдвяні канікули провели з Брітні.

Однак на жаль після того, як батько співачки, який є її опікуном, підняв руку на одного зі своїх онуків, можливості првовдити з синами більше часу Спірс не може.Причиною такого рішення став позов Федерлайна щодо поділу опіки. Тепер Спірс проводить з дітьми тільки 30% часу, а Федерлайн 70%.

Нагадаємо, не так давно Брітні Спірс вирішила домогтися перегляду справи щодо опіки. Співачка має намір боротися за порівну поділену опіку над синами, тобто у співвідношенні 50/50 відсотків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *