Анастасія Заворотнюк відновила лікування – ЗМІ

Гламур

Відома акторка та зірка серіалу “Моя прекрасна няня” Анастасія Заворотнюк відновила лікування.

Як повідомляє Telegram-канал Mash, стан знаменитості поліпшився і за минулий місяць Заворотнюк стало набагато краще.

“Зараз Анастасію регулярно возять до іншої клініки на хіміотерапію і до нейрохірургів. Раніше, через ослаблений хворобою організм, це було неможливо”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у середині вересня ЗМІ з'явилася інформація про те, що Анастасія Заворотнюк потрапила до реанімації у вкрай важкому стані, у неї діагностували злоякісну пухлину головного мозку четвертої стадії. Після цього, новини про стан зірки з'являлися майже не щодня. Так, повідомлялося, що акторка перебувала в комі та, що її частково паралізувало. Згодом стало відомо, що лікарі припинили інтенсивне лікування Заворотнюк через погіршення її стану, буцімто у неї почали відмовляти органи й розвинулася пневмонія.

Маму і чоловіка Заворотнюк часто бачили в клініці, тому щоб уникнути пильної уваги через деякий час Анастасію перевезли в іншу лікарню.

Родичі деякий час не коментаували її стан, тільки через місяць у спеціально створеному акаунті підтвердили, що зірка дійсно проходила курс лікування. При цьому спростували те, що вона перебувала в комі і була підключена до апарату штучної вентиляції легенів. 

За останніми даними ЗМІ, самопочуття російської акторки Анастасії Заворотнюк начебто поліпшується і її навіть виписали із лікарні. Однак вже в березні стало відомо, що зірка серіалу “Моя прекрасна няня” знову у лікарні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *