77-річний Гаррісон Форд вдруге ледь не спричинив авіакатастрофу

Гламур

Відомий голлівудський актор Гаррісон Форд вкотре ледь не спричинив авіакатастрофу.

Так, зірка летів на посадку літаком Aviat до аеропорту Хоторн, що в Каліфорнії. Знаменитість успішно приземлився та звернув на руліжні доріжки. Втім, там він не зупинився, а проїхав їх та повернув до іншого кінця злітно-посадкової смуги.

У цей час, в декількох кілометрах від нього, на тому ж шляху мав злітати інший літак. Диспетчер попередив Форда та попрохав його зупинитися та перечекати. Натомість 77-річний Гаррісон проігнорував слова працівника аеропорту та прискорився.

Про це пише видання TMZ, яке опублікувало запис розмови американського актора та диспетчера, де чути, як працівник аеропорту просить зірку зупинитись. Втім, уже опинившись на місці, актор приніс вибачення та зазначив, що не зрозумів його слів.

Нагадаємо, Гаррісон Форд має ліцензію пілота-аматора і часто літає. Втім, це не вперше, коли Форд ледь не загинув у авіакатастрофі. Так, 2017 року актор ледь не врізався у пасажирський авіалайнер.

А в березні 2015 року Гаррісон Форд серйозно постраждав унаслідок аварії літака часів Другої світової війни. Актор летів на одномісному літаку. Тоді зірка “Індіани Джонса” отримав множинні травми голови і був госпіталізований.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *