46-річна Кейт Бекінсейл закрутила роман з вдвічі молодшим музикантом

Гламур

Голлівудська акторка Кейт Бекінсейл закрутила новий роман.

Якщо ще нещодавно зірку “Перл-Харбора” засуджували за стосунки з 29-річним асистентом Стівеном Сімбарі, то наразі її обранцем став хлопець, якому лише 22 роки.

За повідомленням видання Daily Mail, у якому з'явились спільні знімки пари, 46-річна знаменитість зустрічається з канадійським рок-музикантом Гуді Грейсом, який лише на рік старший за її дочку.

Закоханих разом заскочили під час прогулянки в день католицького Великодня. Вони трималися за руки, прижималися одне до одного і не соромилися демонструвати нечисленним оточуючим свої почуття.

Примітно, що вперше разом пара була помічена ще в січні, і вони регулярно залишали коментарі в Instagram одне одного, але знімки дали зрозуміти, що їхній роман є офіційним.

Нагадаємо, у жовтні 2016 року після 11 років шлюбу від Кейт Бекінсейл пішов чоловік, режисер Лен Вайзман, з яким вона офіційно розлучилася тільки наприкінці минулого року. Після цього вона і почала віддавати перевагу молодим обранцям. Майже через рік після розлучення акторка захопилася удвічі молодшим від неї актором-початківцем Меттом Райфом. Потім їй приписували стосунки з 26-річним Піттом Девідсоном, після якого вона перреключилася на 29-річного асистента Стівена Сімбарі, з яким перебувала у стосунках до недавнього часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *