21-річна дочка Кейт Бекінсейл прокоментувала новий роман матері з юнаком

Гламур

Дочка голлівудської акторки Кейт Бекінсейл Лілі Шин висловилася що нових стосунків матері.

Зауважимо, що нещодавно стало відомо про роман 46-річної акторки з 22-річним рок-музикантом Гуді Грейсом, який лише на рік старший за Лілі.

Однак, як повідомляє видання US Weekly дівчину абсолютно не бентежать вподобання її мами. Вона заявила, що молоді і креативні хлопці – це тип чоловіків, який подобається Кейт, і вона давно до цього звикла.

“Мамі подобаються молоді та такі ж креативні, як вона сама. Це її тип, і мені здається, що це – круто!”, – передає видання слова дівчини.

Нагадаємо, у жовтні 2016 року після 11 років шлюбу від Кейт Бекінсейл пішов чоловік, режисер Лен Вайзман, з яким вона офіційно розлучилася тільки наприкінці минулого року. Після цього вона і почала віддавати перевагу молодим обранцям. Майже через рік після розлучення акторка захопилася удвічі молодшим від неї актором-початківцем Меттом Райфом. Потім їй приписували стосунки з 26-річним Піттом Девідсоном, після якого вона перреключилася на 29-річного асистента Стівена Сімбарі, з яким перебувала у стосунках до недавнього часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *