12-річна донька Міли Йовович у блакитній сукні та на підборах прикрасила обкладинку глянцю

Гламур

Старша дочка голлівудської акторки Міли Йовович Евер Андерсон знову знялася у стильній фотосесії.

Так, 12-річна дівчинка прикрасила обкладинку американського модного журналу Flaunt. На фото юна акторка постала сидячи у кріслі, вбрана у пишну блакитну сукню та сріблясті босоніжки на високих підборах. У руках донька Йовович тримала пончик та чашку з напоєм.

Крім того, Евер приміряла яскраві образи. Зокрема, дівчинка позувала у образі рок-зірки.

В інтерв’ю виданню Андерсон розповіла, яку б хотіла мати надможливість.

“Або невидимість, щоб я могла вийти із незручних ситуацій, або сила здійснити все, що я хочу. Я б могла зупинити погану подію, наприклад глобальне потепління, або я могла б зробити достатню кількість їжі, щоб припинити голодування. Ох, і я б припинила сексизм”, – заявила Евер.

Також донька голлівудської акторки назвала найважливіші уроки, яких її навчили зіркові батьки. Так, Евер відповіла, що рідні навчили її дбати про себе та інших.

“Крім того, щоб досягти успіху, ви повинні бути готовими до того, щоб наполегливо працювати, і навіть якщо ви робите помилки, завжди є чому навчитися у них”, – додала Андерсон.

Також акторка розповіла декілька фактів про себе, про які ніхто не знав. Так, Евер зізналася, що вона дуже запальна, але намагається це приховувати.

“Я добре це приховую, бо не хочу, щоб хто-небудь бачив, коли я розлючена. Я Скорпіон, і можу дуже сильно вжалити”, – зізналася дівчинка.

Нагадаємо, не так давно Міла Йовович показала, як її 12-річна донька виразно читає російською.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *