Фото з апокаліпсису: репортаж із охопленої вогнем Чорнобильської зони

фото

У Чорнобильській зоні вже дев'ять днів, від 4 квітня, тривають масштабні лісові пожежі. Усе – через підпали. Поліція вже затримала кількох підозрюваних.

Станом на 17:00 13 квітня ДСНС повідомила про гасіння пожеж на території чотирьох лісництв – Корогодського, Денисовецького, Дитятського та Паришівського. Ще вчора їх було одночасно три. Пожежу на території Котовського лісництва вже ліквідовано.

У гасінні пожеж беруть участь понад 800 працівників ДСНС та інших установ. Задіяно майже 200 одиниць техніки, зокрема по три літаки та гелікоптери для скидання води. На всіх оперативних ділянках працює важка інженерна техніка ДСНС для облаштування протипожежних розривів та забезпечення доступу пожежникам.

13 квітня о 18.45 надійшла інформація, що в колишньому селі Розсоха триває верхова пожежа, що прийшла із колишнього села Старі Соколи. Про це повідомило Державне агентство України з управління зоною відчуження. Також верхова пожежа спостерігається у районі колишнього села Крива Гора, що на лівому березі Прип'яті. Зазначимо, що пожежі вирували до цього лише на правому березі річки.

У Держагенстві додали, що пожежу, яка була між ставком-охолоджувачем та річкою Прип'ять вдалося локалізувати. Також локалізували вогонь, який дійшов до відкритого розпродільчого пристрою.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *