Таропрогноз на 27 квітня-3 травня: що карти нам віщують

Езотерика

Понад сто років тому жили та творили художниця Памела Колман Сміт і християнський містик, дослідник езотерики та Кабали, які створили сучасний вигляд карт Таро, які з’явилися ще у Середньовіччі та епосі Відродження. Їхня колода стала найпопулярнішою у світі серед інших колод Таро та ось уже 111 років не здає свої лідерські позиції.

Карти Таро стали чудовим інструментом для самоаналізу, духовних відкриттів та прогнозування майбутнього. Тому скористайтеся тими можливостями, які дарують карти Таро і дізнайтеся, що вони віщують на цей тиждень.

ПРОГНОЗ ТАРО НА КОХАННЯ ТА СТОСУНКИ

Протягом прийдешніх семи днів стосунки описуватиме карта Таро під назвою “Двійка кубків”. Вона, звісно, схожа своїм символічним багажем на карту Таро зі старших арканів — йдеться про “Закоханих”. Проте вона має й деякі відмінності.

Якщо ви тільки зустріли кохання, то ця карта говорить про встановлення міцного зв’язку поміж закоханими. Якщо ви перебуваєте в пошуках, ця карта свідчить про те, що у недалекому майбутньому ви зустрінете кохання. Проте в обох випадках є одне “але”, як завжди у картах Таро. Вони застерігають вас не перекроювати партнера під себе, слід ставитися до нього як до рівного.

Якщо ви вже перебуває в стосунках тривалий час, то помиріться з партнером, якщо ви посварилися. Зміцніть те, що єднає вас. Можливо, зараз найважливіша людина у вашому житті та, що стоїть навпроти.

Також ця карта може бути показником шлюбу, але йдеться не про шлюб в юридичній площині. Йдеться про розуміння партнера, а не примушування його до чогось.

Загалом, це хороша карта, яка підтверджує взаємну симпатію як в сексуальній, так і емоційній сфері. Проте не слід думати, що така ситуація буде вічною або кидатися у стосунки лише заради кохання. Адже, найбільша праця — це кохання.

ПРОГНОЗ ТАРО НА РОБОТУ ТА КАР’ЄРУ

Зараз ви перебуваєте в епіцентрі бурі, але карта “Шістка жезлів” говорить про те, що через випробування ви досягнете кращого результату і тихого місця. Зараз прийшов час, щоб поглянути на своє життя і роботу неначе збоку, адже ця карта говорить про зміни.

Проте, якщо ви буде думати про нездійсненні речі, то вас очікують апатія, розчарованість та застій у житті. Тому саме зараз, у час викликів, настав момент, щоб позбутися від страхів минулого і зробити прорив уперед.

Тому потрібно зробити щось вагоме і реальне, щоб “випливти з неспокійних вод” і взяти курс на майбутнє. Для кращого розв’язання ситуації слід бути готовими до діалогу на роботі та обмінюватися ідеями.

Спробуйте якийсь новий досвід, а не чекайте на березі річки, що вся вода з річки життя кудись зникне. Не соромтесь приймати допомогу оточення. Чим довше ви будете вагатися на певний крок, тим менше шансів на успіх у вас залишається. Довіряйте собі і ви прорветесь до нових берегів.

ПРОГНОЗ ТАРО НА ФІНАНСИ

Протягом наступних семи днів вам знадобляться усі ваші сила та сміливість, щоб отримати зароблене. Прийшов час докласти чимало зусиль, щоб отримати результат. Проте, звісно, йдеться не про інтелектуальну силу, а про інтелект. Адже час від 27 квітня до 3 травня у сфері грошей та фінансів характеризує карта “Сила”, яка представляє старші аркани Таро.

Також варто зауважити, зараз час для того, щоб поділитися своєю “частиною пирога” з іншими, які перебувають у скрутніших ситуаціях.

Поступово ви отримаєте силу і витривалість, які допоможуть подолати всі перешкоди на вашому шляху. Частіше вдавайтеся до самоаналізу, коли здається, що ситуація зовсім погана, а викликів — забагато.

Полюбіть силу всередині вас і перед вами розкриються нові можливості. Зробіть щось для покращення свого фізичного самопочуття, щоб заспокоїтися, якщо ви дуже нервуєтесь через кошти. У критичній ситуації дайте своєму внутрішньому леву викричатися і напасти. Але нападайте з розумом та хитрістю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *