Таропрогноз 13-19 квітня: що карти нам віщують

Езотерика

Протягом віків церква боролася з картами Таро, вважаючи їх диявольським мистецтвом. Пізніше їх пов’язували з темними сторонами окультизму. Проте за 30 років саме читання Таро стало легкодоступним, точним та цікавим способом дізнатися ймовірне майбутнє та пізнати самого себе.

Чому так сталося? Бо символи та архетипи, які були зашифровані у картах Таро ще в епохи Середньовіччя та Відродження, зрозуміли людям всіх рас та народів на рівні підсвідомості. Тому скористайтеся шансом дізнатися, що віщують карти Таро на прийдешній тиждень у квітні.

ПРОГНОЗ ТАРО НА КОХАННЯ

Протягом семи наступних днів ситуацію у сфері стосунків і дружби, кохання і любові характеризує карта Таро під назвою “Четвірка кубків”. Ця карта говорить про смуток та прикрості, які ви зараз переживаєте. Проте, нічого хорошого не вийде, якщо ви будете протягом цього тижня насичувати свій сум, злість, навіть, якщо для таких почуттів у вас є підґрунтя. Краще широко відкрийте очі, щоб знайти вихід з ситуації, яка робить вам боляче. Не дайте їй поглинути вас повністю.

Не думайте, що зараз у цілому світі страждаєте тільки ви та вас ніхто не любить. Така апатія до життя лишень емоційна криза, тому потрібно докласти трішки зусиль, щоб все налагодити. Проте ніхто не зробить це за вас.

Не застрягайте на своєму поганому настрої. Краще спробуйте скористатися тим шансом, який дарує вам доля. Прийшов час зцілити ваш біль. Тому потрібно зробити щось, щоб звільнитися від важкості та поганого настрою, який вас переслідує. Озирніться, можливо відповідь на ваші запитання дуже близько. Якщо ви дуже горді і не хочете показувати, що вам важко, то слід передумати та протягнути руку для допомоги.

Помізкуйте протягом цих семи днів про те, чому ви опираєтеся, чому ви злитесь і не звертаєте увагу на ті шанси, які дарує вам життя. Відкрийтеся усьому хорошому, що дарує вам життя.

ПРОГНОЗ ТАРО НА РОБОТУ ТА КАР’ЄРУ

Протягом наступних семи днів варто замислитися, які сфери ви можете опанувати у цей кризовий період, адже їх вдало описує карта під назвою “Вісімка пентаклів”.

Тому не варто переоцінювати себе. Спробуйте щось, в чому ви ще новачок. Порівняйте нинішню ситуацію з рухом болотом. Якщо йти навпростець, то ви втонете або загрузнете. З нинішнього болота варто вибиратися по купинах, не поспішаючи та повільно.

Також варто замислитися над тим, чому ви готові навчитися та де варто щось почати з початку. Проте цю дорогу ви не подолаєте самотужки. Знайдіть того чи тих, хто буде вас підтримувати на цьому шляху. Створюйте щось разом і тоді ваші далекоглядні плани можуть стати реальністю. Прийшов час збиратися в довгу дорогу за чимось новим. Кажуть, що той, хто не наважиться стати новачком, не може бути майстром.

Йдеться про те, що слід розширити кругозір, опанувати нові навички, звернути увагу на деталі та дисципліновано захопитися роботою. Також слід у цей період шукати правду, читати поміж рядків та присвятити чимало часу новим цілям. Чим більше сил ви будете вкладати в роботу, тим більш вагомим буде результат. Карта, про яку йшлося вище, говорить також про відмову від рутини та заняття новою справою та урізноманітнення життя.

Проте на догоду роботі, не нехтуйте стосунками. Пам’ятайте, що, попри роботу, потрібно знайти час для відновлення та відпочинку.

ПРОГНОЗ ТАРО НА ФІНАНСИ

13-19 квітня карти Таро описують “Двійкою жезлів”. Ця карта говорить про нерішучість. А якщо говорити про гроші та фінанси, то раніше свого часу, ніяка ситуація не вирішиться. У найкращому випадку все залишиться на своїх місцях, а в гіршому ризик розвитку патової ситуації.

Якщо ви хочете отримати зароблене, то не слід поводитися нейтрально. Найкраще заявити про свої наміри. Проте будьте дипломатичними, але не дайте себе зв’язати.

У цій кризовій ситуації також варто продемонструвати зрілість рішень та суджень, підхоплення нових ідей, гнучкість, ділові якості, відстоювання своєї точки зору, переконання інших людей у своїх талантах тощо. Проте не варто думати, що позитивні якості вашого характеру дають вам змогу думати, що ви всесильні, аж ніяк.

Зараз треба “брати бика за роги”, але обережно. Просто слід показати оточенню, що ви та сила, із якою слід рахуватися. Сила тече крізь вас, проте слід іноді ділитися владою, щоб досягнути успіху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *