Що зірки нам пророкують: гороскоп на 27 квітня-3 травня

Езотерика

28 квітня Меркурій входить в знак Тільця і буде тут до 12 травня, що сприяє розсудливості та незворушності. Будь-які відомості приймаються обережно, всім потрібна конкретна інформація.

Працівники в цей час стають повільнішими, але і уважнішими та терплячими, завдяки чому роблять менше помилок. Люди воліють застосовувати в роботі старі перевірені методи, значно зменшується кількість конфліктів.

Більше про астрологію ви можете знайти на моєму YouTube-каналі.

ОВЕН

Схильність до суперечок, відкритого протистояння і роздратування через дрібниці, призводять до труднощів у фінансовій сфері, у розв'язання питань розподілу прибутку. У стосунках з близькими і коханими вам властива різкість, через що можуть виникати неприємні ситуації, аж до розриву зв'язків. Візити до начальства і переговори будь-якого роду, краще відкласти.

Будьте обережні під час керування транспортом і роботі з гострими предметами, технікою. Щоб тиждень пройшов більш-менш спокійно, слід постаратися зібрати всю свою стриманість.

ТЕЛЕЦЬ

Формуються сприятливі обставини для того, щоб ви змогли правильно використовувати свій талант та отримати сприятливі перспективи у професійній діяльності і кар'єрі.

Вдалий період для ділових переговорів, підписання угод або ж для творчості в усіх сферах ваших інтересів. В контактах і зв'язках ви стаєте дуже активними і енергійними, але самовпевненість і наполегливість у вираженні своїх ідей та інтересів, не знаходить ні відгуку, ні схвалення у партнерів.

БЛИЗНЮКИ

Навколо вас сприятлива психологічна атмосфера, ви зможете вирішити безліч завдань і підвищити продуктивність праці. Відповідний період для різних контактів, для укладення договорів, підписання важливих документів, для торговельних справ, особливо щодо питань оренди нерухомості.

Можливе отримання довгоочікуваного повідомлення, цінного листа. Конструктивний обмін думками зі співробітниками та діловими партнерами, сприяє новим перспективам. Вдало складаються відносини з публікою, а рекламна діяльність принесе бажані результати.

РАК

Посилилися примхливість, тривожність і вразливість, які можуть перешкодити плідній діяльності. Емоції виходять на перший план, але не дозволяйте їм заволодіти вами цілком і взяти верх над розумом. Дотримуйтеся золотої середини, не відмовляйтеся повністю від застосування логіки.

Часто, перше враження виявляється вірним, ви здатні уникнути неприємностей, якщо довіряєте своїй інтуїції і почуттям. Хороший період для гармонізації стосунків з рідними жінками, а також жінками-партнерами і співробітницями.

ЛЕВ

Успіх у роботі, що вимагає творчого підходу і фантазії, сприятливий період для романтики та спілкування з дітьми. Багато залежить від іміджу, вміння подати себе і впевненості у власних силах. Тому вітається все, що здатне зміцнити престиж і викликати захоплення оточення.

Можливе отримання унікальної інформації, що принесе несподівані повороти в заплановані справи або під час поїздок, переговорів, роботи з документами, листування. Дуже добре у цей час навчитися чомусь новому.

ДІВА

Можливі зустрічі з цікавими людьми, нові знайомства через друзів і однодумців. Приділіть увагу передовим технологіям, сучасній техніці та засобам зв'язку, завдяки цьому ви зможете модернізувати виробництво, запровадити нові проєкти, успішно обговорити з колегами подальші перспективи.

У цей період дуже легко думається, можливі несподівані рішення, відкриття, винаходи. Можливі несподівані повороти на життєвому шляху, зустріч з незвичайним. Виникає бажання жити по-новому, оновити коло знайомих, друзів.

ТЕРЕЗИ

Доведеться займатися рутинною роботою, але ви зможете відточити свою майстерність і підвищити рівень своєї кваліфікації. Часто ділові проблеми переплітаються з повсякденними турботами, але це не заважає, а навпаки, можна все встигнути, якщо правильно розподілити власні ресурси.

Якщо вам вдається зберегти внутрішню гармонію і душевну рівновагу, то тиждень виявиться дуже корисним, особливо в творчій роботі. Відповідні умови для особистих досягнень, ваші індивідуальні заслуги будуть гідно оцінені.

СКОРПІОН

Для розумової праці та встановлення контактів, цей період є несприятливим. Виникають зіткнення через ідеї і думки, труднощі в спілкуванні, неможливість ясно виразити свої інтереси та погляди.

У вас прокидається дух протиріччя, ви можете вимовляти речі, про які згодом пожалкуєте. Відкладіть роботу з документами, підписання важливих паперів, договорів. Не давайте необдуманих обіцянок, зосередьтеся на своїх потребах і самостійній творчій роботі.

СТРІЛЕЦЬ

Прагнення до творчої реалізації допоможе вам вирішити багато проблем і завдань. Зміцнюється впевненість в собі, сила волі, здатність реалізації запланованих справ і розумова рухливість. Ви зможете проявити свої таланти і сильні якості, а ваші рішучі дії обов'язково приведуть до досягнення результатів.

Легше будуть долатися перешкоди, а загальна поведінка буде надихати ваше оточення. Вдалими виявляться ділові візити, звернення до влади, в офіційні структури, ви також відчуєте підтримку співробітників.

КОЗОРІГ

Сприятливий період для бізнесу, початку нових проєктів. Легкість протікання розумових процесів, загострення розумового сприйняття, пам'яті і інтуїції, допоможуть вам вирішити багато виробничих та бізнесових проблем. Активізуються громадські зв'язки, зав'язуються нові корисні знайомства.

Сприятливий період для участі в конференціях, для виступів, для впливу на думку оточення. Ви зможете домовитися з керівництвом, владою, ефективно висловити свої ідеї, міркування, окреслити свою позицію та інтереси.

ВОДОЛІЙ

Ви відчуваєте себе розкутіше, з'являється можливість зробити вільний вибір у професійній сфері, в особистих і ділових взаєминах. Ваша войовничість, потреба активно проявити себе, розірвати обмежувальні обставини, звернути на себе увагу, часом викликає подив у оточення.

Бажаннями рухає марнославство і самовпевненість, а це загрожує перевищенням сил і повноважень. На шляху до досягнення бажаного ви проявляєте підприємливість та ініціативу, але є небезпека сильного внутрішнього перенапруження, в результаті – занепад сил.

РИБИ

Ваш вплив на членів сім'ї помітно зростає, вам легше впливати на розум, ніж на почуття партнера і домашніх. Ви зможете оптимальним чином організувати робочий тиждень.

Це хороший період для початку службових та творчих проєктів, укладання угод, підписання контрактів і інших важливих паперів. Робота з документами вимагає багато часу, але завершиться вдало. З'являються нові ділові зв'язки і корисні знайомства, які в майбутньому призведуть до взаємовигідної співпраці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *