Найкращий день 2020 року: правила поведінки

Езотерика

26 квітня з погляду східної індійської астрології — це найщасливіший та найсприятливіший день у році, який відомий під назвою Акшая Тритья. І хоча я прихильниця західної та класичної астрології, не можна оминути увагою цей день та його цікаві практики та ритуали.

Чому цей день такий особливий? Тому що два найголовніші світила в Сонячній системі — Сонце та Місяць перебувають в екзальтації, проте підрахунок ведеться не за західною астрологічною системою обчислення, а за підрахунками ведичної астрології. Це сильне положення небесних тіл, коли відбувається їхнє найбільше піднесення з позиції астрології. Ця ідея відома ще з часу стародавнього Вавилону, коли власне і зародилася астрологія, і отримала нове звучання в Індії. Зрозуміло, що Місяць буває екзальтованим щомісяця, а Сонце — лише певний час раз на рік.

2020 року найсприятливіший день триватиме від сходу Сонця 26 квітня о 6:02 за Києвом. Оскільки цей день вважається найщасливішим днем у році, то на трішки він може подолати навіть несприятливі поєднання планет чи, приміром, силу ретроградного Плутона, який нещодавно розпочався.

Сам термін “Акшая Тритья” містить цікавий переклад з санскриту. Власне “Акшая” означає “вічний, непереможний”, а “Тритья” – “третій місячний день”, який позитивний для будь-яких починань. З точки зору індійської міфології у цей день бог Вішну зійшов на землю, щоб відновити божественний порядок. Тому цей день такий важливий.

Вважається, що всі ідеї, справи та проєкти, які будуть розпочаті у цей найкращий день у році матимуть хороше продовження. Тому так важливо започаткувати щось цього дня. Тому напередодні варто провести своєрідну ревізію своїх бажань та планів. Зверніть увагу на те, що започатковане цього дня матиме тривале продовження, тому вибирати слід з розумом. Планувати можна і на рік, і на тривалий період, приміром, п’ять років. Вважається, що цього дня збуваються мрії, тому будьте обережні зі своїми бажаннями.

У Акшая Тритью важливим буде не лише планування, але й благодійність, що дуже важливо у ці складні часи. Подумайте, хто з вашого оточення потребує допомоги, продуктів, ліків тощо. Цей день якнайкраще підходить для того, щоб виявити свою турботу про ближніх. Щоправда, жертвувати слід від щирого серця, а не для того, щоб потім щось отримати від Всесвіту.

“Як найпродуктивніше провести цей суперсприятливий день”, – запитаєте ви. Вважається, що у цього дня добре купувати вироби з золота та авто, займатися вкладеннями та інвестиціями. Сприятливими будуть і події особистого життя, наприклад, шлюб, заручини та навіть…зачаття дітей.

У цей день варто попрацювати та над власним розвитком, зокрема, помізкувати над початком здорового способу життя та позбавлення від поганих звичок. Можна у цей день постувати або вживати вегетаріанську їжу. Якщо ви займаєтесь якимись духовними практиками, то це — хороший день для їх проведення. Не зайвими будуть медитація, йога та молитва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *