"У нас все в порядку" – Сергій Марченко заявив, що відставка Смолія не змінює загальної ситуації

Економіка

Відставка голови НБУ Якова Смолія лише тимчасово похитнула економічну ситуацію в країні. Таку думку висловив міністр фінансів України Сергій Марченко в ефірі суспільно-політичного ток-шоу “Право на владу” на 1+1.

“В нас все в порядку. У нас є макроекономічна стабільність. У нас виконується бюджет. Ми пройшли пікову кризову ситуацію. У нас план надходжень податковий, наприклад, збільшено на 6 мільярдів гривень. Тобто ми говоримо про те, що схеми з ПДВ, які працювали у попередні місяці, вже зараз не працюють. Я з оптимізмом і впевненістю дивлюсь у майбутнє. І немає на сьогоднішній день підстав очікувати, що зміна будь-кого – я підкреслюю! – у керівництві, уряді чи будь-якій державній інституції може вплинути чи розхитати якимось чином ситуацію”, – сказав він.

Марченко заявив, що українцям нема про що хвилюватися.

“І я вважаю, що день цей завершиться, всі заспокояться, курсова стабільність заспокоїться – і все буде у нас в порядку. Я не бачу жодних підстав для паніки і жодних підстав для того, щоб ми сказали, що у нас відбувається щось не так. Ми все зробимо. На сьогоднішній момент закиди на адресу уряду з боку наших опонентів – вони безпідставні. Жодних підстав сумніватись у тому, що ми профінансуємо дефіцит, виконаємо дохідну частину бюджету, забезпечимо виплату заробітних плат і пенсій, немає. Я вам це чітко гарантую”, – завершив міністр.

Раніше повідомлялося, що Марченко заявив, що рішення про скасування випуску нових єврооблігацій було виважене та з урахуванням всіх наявних факторів. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *