Спікер парламенту повідомив, чи зростуть наступного року зарплати вихователів дитсадків

Економіка

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков повідомив, що наступного року буде із заробітними платами вихователів дитячих садків.

Про це він розповів в ефірі Сніданку з 1+1.

На запитання: “Коли збільшать зарплати вихователям дитсадків?” спікер парламенту відповів: “На жаль, ми не можемо сьогодні цього зробити. Якби ми могли ухвалити рішення в бюджеті і виділити кошти. На жаль, ми виходимо з тих умов, що є сьогодні. Ми повернули лише частину коштів, які були забрані з освіти. Особисто моя позиція — ми повинні підтримувати дві головні галузі, не кажу зараз про армію і безпеку, це медицину і освіту”.

Дмитро Разумков додав, що вчителі отримують зростання зарплат від 1 січня 2021 року на 20%, у грудні ще на 9%. “Якщо йдеться про освітян, то між першим і другим читаннями відбулося зменшення на чотири мільярди. Частину ми змогли повернути – повернули 790 млн. Гроші на шкільні автобуси, підтримка дітей з окупованих територій — запровадження курсів, аби вступати до українських вишів”, – сказав очільник українського парламенту.

Варто зазначити, що 15 грудня Рада ухвалила бюджет на наступний рік. “За” відповідне рішення на засіданні проголосувало 289 депутатів. Згідно з ним, зарплати освітян у 2021 році зростуть на 26%, медикам підвищать на 30%. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *