Робляться проєкти, яких немає в інших областях. Глава "Укравтодору" відзначив успіхи дорожників Львівщини

Економіка

В рамках програми “Велике будівництво” Львівська служба автомобільних доріг змогла створити цілу низку якісних маршрутів на території області.

Про це заявив голова “Укравтодору” Олександр Кубраков на заході, присвяченому підведенню підсумків цього року в сфері дорожнього будівництва на Львівщині.

Він подякував співробітникам служби за їхню роботу і зазначив, що в області вдалося реалізувати проєкти, аналогів яких в інших регіонах немає. Цього року вдалося закінчити багато розпочатих раніше об'єктів, зауважив Кубраков. “Якщо говорити про інші регіони, там було трохи важче, тому що деякі служби майже з нуля створювалися в цьому році, і побудувати якісь серйозні речі, якісь ділянки по 120 км було трохи важче, ніж у вас”, – сказав він.

Всього в цьому році область отримала 278,2 км оновлених доріг. Багато важливих трас було відремонтовано за цілими маршрутами від початку до кінця, наприклад, траса Т-14-16 Львів – Пустомити – Меденичі, а також дві ділянки загальною протяжністю майже 40 км автомобільної дороги Т-14-02 Східниця – Пісочна. Ці дві дороги створили єдиний маршрут від Львова до Трускавця і Східниці.

Був завершений ремонт трас Н-13 Львів – Самбір – Ужгород від Ставчан до Самбора, М-06 Київ – Чоп на відрізку м. Сколе – с. Козьова, траси Н-09 Мукачеве – Рахів – Богородчани – Івано-Франківськ – Рогатин – Бібрка – Львів поблизу населених пунктів Давидів і Нові Стрілища.

Унікальна характеристика області – реалізація міжнародних дорожніх проектів. Були відремонтовані дорога О141003 Мостиська – Краковець протяжністю 19,1 км, а також траса Т-14-20 Яворів – Грушів.

Ведуться також роботи зі створення транзитного кільця в обхід Львова. Кубраков повідомив, що в наступному році почнеться будівництво Північного обходу Львова.

“У п'ятницю, нарешті, буде підписано угоду, і ми переходимо до практики. Сподіваюся, що в наступному році почнуться тендерні процедури і дії безпосередньо на об'єкті”, – заявив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що реалізація програми “Велике будівництво” в цьому році дозволила зупинити падіння ВВП на позначці в 3,7%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *