"Реалістичний до виконання": Шмигаль прокоментував ухвалення Держбюджету-2021

Економіка

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль привітав ухвалення Радою Державного бюджету на 2021 рік, назвавши це “важливим державницьким рішенням”.

Про це написав голова уряду у своєму Telegram.

Шмигаль наголосив, що кошторис на наступний рік – це “бюджет можливостей для розвитку України”. Прем'єра зауважив, що держбюджет-2021 збалансований та реалістичний до виконання.

“Тепер новосформовані громади можуть приступити до формування власних кошторисів. Адже від 1 січня саме люди в громадах вирішуватимуть, на що витрачати кошти”, – зазначив Шмигаль.

Прем'єр наприкінець висловив вдячність Раді, профільному комітету та Мінфіну, представникам із Офісу президента та главі держави за роботу над Державним бюджетом-2021.

“Вдячний Верховній Раді за важливе державницьке рішення. Дякую профільному комітету та команді Міністерства фінансів за титанічну, щоденну, цілодобову роботу останні місяці. Дякую колегам з Офісу президента та президенту Володимиру Зеленському”, – підсумував Шмигаль.

Нагадаємо, Верховна Рада України 15 грудня у другому читанні та у цілому ухвалила Державний бюджет на наступний 2021 рік. За відповідне рішення на засіданні проголосувало 289 депутатів.  

Раніше заступниця лідера фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук повідомила, що прем'єр-міністр України Денис Шмигаль бере участь у засіданні фракції. Нардепи, зокрема, обговорювали проєкт держбюджету, підготовлений до другого читання.

Нагадаємо, фракція партії “Слуга народу” запросила на сьогоднішнє вечірнє засідання і президента Володимира Зеленського. Планують обговорювати низку кадрових питань щодо змін у Кабміні. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *