Рада ухвалила держбюджет-2021: скільки виділили на освітян і медиків

Економіка

Верховна Рада схвалила 15 грудня державний бюджет на 2021 рік. У ньому передбачено обіцяне підвищення зарплат медикам і освітянам.

Про це сказав міністр фінансів Сергій Марченко в коментарі “Україна 24”.

Держбюджет на 2021 рік Марченко охарактеризував як “бюджет можливостей для розвитку”. З його слів, у кошторисі для кожної сфери передбачено виділення коштів. Так, зарплати освітян у 2021 році зростуть на 26%, медикам підвищать на 30%.

“Кожен знайде в цьому бюджеті щось для себе. Освітяни знайдуть підвищення зарплат на 26%, медики — на 30%. Знайдуть соціальний захист незахищені категорії населення, такі як пенсіонери. Тобто це бюджет, який дозволяє нам збалансувати всі основи державної політики в одному конкретному документі й по ньому чітко йти”, – пояснив Марченко.

Крім того, він додав, що на капітальні інвестиції заклали 100 млрд грн. Це, як уточнив голова Мінфіну, позитивний сигнал.

Нагадаємо, Верховна Рада України 15 грудня у другому читанні та у цілому ухвалила державний бюджет на наступний 2021 рік. “За” відповідне рішення на засіданні проголосувало 289 депутатів.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Сергій Марченко запевнив, що ухвалений державний бюджету України на 2021 рік є реалістичним і збалансованим. Міністерство фінансів впевнене у його виконанні. 

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль вже привітав ухвалення Радою державного бюджету на 2021 рік, назвавши це “важливим державницьким рішенням”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *