Податкова служба повідомляє про зміну рахунків для сплати ЄСВ від 1 січня: де шукати нові реквізити

Економіка

Від 1 січня 2021 року змінюються рахунки для сплати Єдиного соціального внеску. З цієї дати сплачені суми за старими рахунками будуть повертатися платникам, як нез'ясовані надходження.

“Від 1 січня 2021 року вступають в дію нові небюджетні рахунки 3556, відкриті на ім’я територіальних органів Державної податкової служби України для сплати коштів єдиного соціального внеску”, – йдеться у повідомленні пресслужби Державної податкової служби.

Зазначається, що кошти, сплачені платниками на старі рахунки по зарахуванню податків, зборів та ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

Тетяна Чернонок, бухгалтер, яка консультує ФОП, в своєму Telegram-каналі поінформувала, що сайті ДПС вже достіпні нові рахунки по ЄСВ.

Знайти потрібний рахунок по ЄСВ можна:
•  за місцем реєстрації ФОП та назвою ДПІ
•  символом рахунку, де 201 – ЄСВ по зарплаті за працівників; 204 – ЄСВ для ФОП за себе.

Тим часом, лише чотири дні залишається, щоб встигнути подати заяву для отримання грошової допомоги ФОПам і найманим співробітникам. Вісім тисяч гривень компенсації отримують ті, хто не зможе працювати під час локдауну в січні. Для цього до 31 грудня треба зареєструвати заяву у застосунку “Дія”. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *