Міністерка соцполітики розповіла, коли соцдопомогу можуть отримати українці, що втратили роботу на карантині

Економіка

Українцям, які втратили роботу під час карантину, спростили доступ для отримання держдопомоги. У середньому це три тисячі гривень.

Про це в ТСН.19:30 розповіла очільниця міністерства соціальної політики Марина Лазебна.

“Таким громадянам слід звернутися до управлінь соціального захисту населення і подати довідку про нараховану допомогу через безробіття. “Згідно такої довідки ми нарахуємо допомогу мало забезпеченим сім'ям”, – каже міністерка.

Наразі Мінсоцполітики доопрацьовує ухвалену Кабімном постанову з Міністерством фінансів. “Якщо ми швидко проведемо всі необхідні рішення, то наступного тижня плануємо прийом заявок і виплати. Все буде залежати від фінансового блоку”, – повідомила очільниця Мінсоцполітики. 

Кошти проситимуть з фонду для боротьби з коронавірусом. “Я сподіваюся, що затримки з фінансовим ресурсом не буде. Просто є бюрократичні моменти, які потрібно швидко зробити”, – наголосила Марина Лазебна.

Як повідомлялося, Міністерство соціальної політки продовжує вживати антикризових заходів для захисту населення від наслідків пандемії коронавірусу, зокрема там створили додаткові програми для підтримки сімей з дітьми. Про це йшлося на засідання уряду 22 квітня. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *