Японія виділить для відновлення східних областей України 4 млн доларів

Економіка

Уряд Японії готовий виділити понад 4 млн доларів США для задоволення гуманітарних потреб і відновлення східних областей України.

Про це на брифінгу в Києві заявив надзвичайний і повноважний посол Японії в Україні Такаші Кураєв.

«Японія запевняє вас в готовності продовжувати надання підтримки Україні у відстоюванні її суверенітету і територіальної цілісності – як і за часів здобуття незалежності – допомагаючи в імплементації реформ для демократизації та економічного розвитку», – заявив посол.

Він підкреслив, що одним з основних пріоритетів для Японії «саме безпеку і благополуччя жителів Донецької і Луганської областей».

«Отже, ще 5 додаткових проектів, профінансованих нашим урядом на 4,23 млн доларів США, будуть реалізовані в цьому році чотирма агентствами ООН – Програмою розвитку ООН, Управлінням по обслуговуванню проектів ООН, Міжнародною організацією з міграції та УВКПБ ООН, а також за участю МКЧХ. Загальна сума такої допомоги становить 51,4 млн доларів США за станом на цей момент – включно з поточними проектами », – зазначив Такаші Кураєв.

Зі свого боку міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков підкреслив, що виділені кошти будуть спрямовані на задоволення гуманітарних потреб, підтримку вразливих верств населення, відновлення східних областей України і невідкладної допомоги системі охорони здоров'я України для військовослужбовців.

Зокрема, 1,740 тис. доларів США протягом 12 місяців планується направити на надання невідкладної допомоги в рамках системи охорони здоров'я саме військовослужбовців в Україні для закупівлі медичного обладнання. Крім того, майже мільйон доларів допомоги буде спрямований на підтримку ВПО, які постраждали в результаті конфлікту, а саме на створення робочих місць і відновлення економічної інфраструктури

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *