Дід Мороз відпочиває: Dnipro-M дарує інструменти на 100 тисяч гривень

Економіка

У Dnipro-M обіцяють, що перший місяць нового року буде не менш насиченим, адже яскраві відкриття з подарунками, розіграшами та гарячим глінтвейном пройдуть у Рівному, Харкові, Херсоні, Львові, Хмельницькому, Івано-Франківську та Гостомелі. 

Ми завітали на відкриття одного з київських фірмових магазинів, який розташований за адресою пр. Перемоги,136 біля станції метро “Житомирська”. 

Одразу біля входу відвідувачів зустрічає яскрава тест-зона з новенькими інструментами та запашний гарячий глінтвейн. Свято видно і чути здалеку, адже біля входу до магазину лунає драйвова музика, виблискують безліч кульок та світиться величезний оранжевий намет.

Традиційно, святковий запуск магазину триває три дні. У цей час для всіх покупців діють 20-відсоткові знижки на будь-який неакційний товар, а також розіграші подарунків.

“У всіх наших покупців свої методи вгадувати виграшну комбінацію, яка відкриє замок на кейсі з подарунком. Наприклад, хтось водить пальцем по табличці з можливими варіантами, а хтось навіть намагається вирахувати код. У будь-якому випадку кожен, кому не вдалося цього разу виграти головний подарунок, отримає втішний приз – рукавички, викрутки, ізострічки та інші корисні для майстра дрібниці”, – розповідає керуючий новим магазином Сергій Сергеєв. 

Коли ми прибули до магазину, щасливець вже відкрив кейс з акумуляторним дрилем-шуруповертом CD-182, тому продавці поклали до призового бокса зварювальний апарат IGBT SAB-15 із набором кабелів. А покупець, який придбав протягом трьох днів найбільшу кількість інструментів та аксесуарів до них, під кінець третього дня святкування отримав кутову шліфмашину Dnipro-M GL-125S.

Нам пощастило поговорити з покупцями, які завітали на свято. “Я відкрив для себе Dnipro-M рік тому, коли купував разом із колегою зварювальний апарат. Професійно займаюсь будівництвом та ремонтними роботами, тому потребував надійної техніки. Дуже радий, що отримав такий інструмент – жодного разу не підвів мене, навіть на вулиці у погану погоду. Згодом я вирішив поповнити свій арсенал іншим обладнанням. Так у мене з'явились шуруповерт, перфоратор та кутова шліфмашинка. Дуже задоволений ними, постійно слідкую за новинками. А сьогодні прийшов за новою маскою для зварювання і вже зробив свій вибір”, – розповідає покупець Олег Найденко.

Разом з Олегом до магазину прийшов і Володимир Семенцов. “Зараз будуємо з сім'єю дачу, багато всього потрібно. Я живу неподалік, тому одразу помітив, що з'явився новий магазин. Думаю, зайду, подивлюсь, що тут є. І не прогадав – мені продавці відповіли на всі питання, я взяв акумуляторний шуруповерт і набір викруток. Зручно, що магазин недалеко від мого будинку. Якщо знадобиться ще щось, швидко зможу знайти”, – розповів нам Володимир. 

“Хоча роботи багато, запуск магазину в нас пройшов насичено та драйвово, адже допомагають колеги. Вдень було понад 200 покупців, а також на чай та каву завітали багато гостей, щоб познайомитися з брендом, – говорить керуючий Сергій Сергеєв. – Сподіваюсь, що завдяки яскравому старту та тривалій підготовчій роботі ми станемо ближчими до людей, які невдовзі прийдуть до нас. У моїй команді четверо професіоналів своєї справи, тож переконаний, що ми зможемо допомогти кожному покупцеві. Всі продавці заряджені і знають, заради кого ми тут!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *