Антимонопольний комітет вперше за багато років звернув увагу на ринок електроенергії

Економіка

Антимонопольний комітет вперше за багато років звернув увагу на ринок електроенергії

“Штраф у розмірі 275 млн грн навряд чи стане проблемою для компанії ДТЕК, що належить Рінату Ахметову, — це менше половини вартості будь-якого з футболістів клубу “Шахтар”. Але сам факт, що АМКУ взявся за ринок, де правила гри вже кілька років диктує лише одна бізнес-група, а галузеві чиновники від неї безпосередньо залежні, говорить про позитивні зміни в боротьбі з монополіями”.

Про це заявив політолог Вадим Карасьов, коментуючи рішення АМКУ оштрафувати компанію ДТЕК за зловживання на ринку електроенергії.

“Монопольні прояви на ринку електроенергії привели до того, що її рівень сьогодні — один з найвищих в Європі, і це негативно позначається на іміджі не тільки уряду, але і президента. Очевидно, Володимир Зеленський втрачає терпіння, і найближчим часом безроздільне, а іноді і безцеремонне правління на енергоринку лише однієї бізнес-групи може завершитися. Цей ринок завжди був дуже політизований. Але сьогодні конкуренція на ньому потрібна як споживачам, так і керівництву країни”, — резюмував політолог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *